Tabloid donosi, że Katie Holmes jest w ciąży. Sprawdziliśmy to. Najnowsze zdjęcia aktorki rozwiewają już wszelkie spekulacje

Katie Holmes spodziewa się drugiego dziecka? Tak donosi magazyn "NW Weekly", który na okładce umieścił aktorkę ze sporym brzuszkiem. Prawdopodobnie jest to jednak fotomontaż.

Katie Holmes słynie z tego, że dość mocno chroni swoje życie prywatne, o którym jednak ostatnio znów zrobiło się głośno. Po pierwsze, za sprawą rzekomego rozstania aktorki z Jamiem Foxxem, a po drugie, przez spekulacje, jakoby Katie była w drugiej ciąży. Plotki te podsycił teraz magazyn "NW Weekly", który na okładce najnowszego numeru umieścił aktorkę ze sporym "ciążowym" brzuszkiem. Suri będzie miała rodzeństwo? Postanowiliśmy to sprawdzić. 

Katie Holmes w ciąży? Patrzymy na jej ostatnie zdjęcia

"NW Weekly" twierdzi, że Katie Holmes jest w zaawansowanej ciąży i planuje samotnie wychowywać drugie dziecko, co ma być potwierdzeniem na jej rozstanie z Jemiem. Oto wspomniana okłada: 

Katie HolmesKatie Holmes NW Weekly

Brzuszek spory, prawda? Ale uwaga, bo postanowiliśmy znaleźć inne zdjęcia Katie i tym sposobem okazało się, że ciąża to prawdopodobnie wymysł tabloidu. Zobaczcie, jak Holmes wyglądała kilka dni temu, gdy w Nowym Jorku przyłapali ją paparazzi: 

Katie HolmesKatie Holmes Forum / Forum, Eaglepress

Różnica spora. Jeśli więc Katie jest w ciąży, to na pewno nie w zaawansowanej. Zaokrąglonego brzuszka brak, więc doniesienia zagranicznych mediów są po prostu wyssane z palca. 

Sprawdźcie, które gwiazdy niedawno urodziły: 

Zobacz wideo

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.