Dominika Tajner przyznała, że miała depresję, a "Michał jej nie udźwignął". To ich poróżniło. "Zawsze twierdził, że to choroba wymyślona"

Dominika Tajner-Wiśniewska udzieliła szczerego wywiadu w magazynie "VIVA!". Przyznała, że miała depresję i opowiedziała, jak pokonała chorobę.

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski są w trakcie rozwodu. Po 9 latach małżeństwa piosenkarz złożył wniosek o rozwód, a jego żona nie ukrywała, że jest zaskoczona tą decyzją. Kiedy pogodziła się z zaistniałą sytuacją, zdecydowała się opowiedzieć o ich związku.

Dominika Tajner-Wiśniewska o depresji

W wywiadzie, jakiego udzieliła w magazynie "VIVA!", przyznała się do tego, że kiedy była z Michałem, cierpiała na depresję. Powodem jej gorszego stanu było to, że zapomniała o sobie. Podkreśliła, że pomimo tego, że mąż za bardzo jej nie rozumiał, to nie ma do niego żadnych pretensji.

Nie mam żadnych pretensji do Michała, bo to ja zapomniałam o sobie. I to był powód mojej ciężkiej depresji. A Michał jej nie udźwignął. Nasze życie uległo wtedy ogromnej zmianie. Nie mogłam już tyle z siebie dawać co wcześniej. Te ostatnie trzy lata były właściwie odchodzeniem od siebie - wyznała.

Jak wyznała, Michał Wiśniewski nie uważa depresji za poważną chorobę, ale mimo to towarzyszył żonie podczas wizyty u specjalisty:

Dla niego to nie jest choroba. Poszedł ze mną do psychologa nawet, ale zawsze twierdził, że to choroba wymyślona. Tymczasem ja rano nie mogłam się podnieść z łóżka i miewałam stany kompletnego wyłączenia się z życia. Nie było to zmęczenie czy brak żelaza, tylko coś, co wymagało pomocy specjalisty - dodała.

To pierwszy raz, kiedy Tajner-Wiśniewska przyznała się do depresji. Na szczęście psycholog pomógł jej w chorobie, a ona czuje się silniejsza. Swoimi doświadczeniami dzieli się z innymi i wspiera ich w walce o zdrowie.

Pierwszy raz o tym wspominam. I nie wstydzę się tego. Fachowiec mi pomógł - teraz nie mam już takiego problemu, mocno stoję na nogach. Pomagam wielu ludziom z depresją, a moje doświadczenie sprawia, że mogę ich skuteczniej wspierać. Zresztą moja rodzina też mnie wtedy bardzo wspierała. Ojciec, mama, brat - przyznała.

Okazało się też, że chodzili wspólnie na terapię małżeńską, jednak Wiśniewski podkreślał, że robi to tylko dla niej. Nie da się ukryć, że choroba Dominiki Tajner-Wiśniewskiej również wpłynęła na ich związek, którego nie potrafili uratować. Już pogodzili się z tym, że ich małżeństwo to przeszłość. Oboje próbują ułożyć sobie życie na nowo. Piosenkarz spotkał już kolejną kobietę, z którą był niedawno widziany. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

AW

Więcej o:
Komentarze (43)
Dominika Tajner-Wiśniewski przyznała, że miała depresję. Mąż jej nie wspierał: Michał jej nie udźwignął
Zaloguj się
 • Gość: Lubieżna Herbaciarka

  Oceniono 21 razy 17

  Twarda góralka. Po 9 latach z Czerwonym Kogucikiem tylko depresja...

  A teraz standardowe przypomnienie - pierwszym rozwodem Kogucika był rozwód z własnym mózgiem.

 • Gość: Madzia

  Oceniono 19 razy 13

  W takim razie super facet z tego Michała. Zamiast wspierać swoją kobietę, znajduje sobie inną i ucieka od problemów. A ta go jeszcze rozgrzesza w mediach.

 • Gość: sss

  Oceniono 13 razy 11

  depresja to trudny temat, ale niestety czesty

 • Gość: Mia

  Oceniono 10 razy 10

  Miałam podobnie. Mój mąż też uważał, że wymyślam... I zostawił mnie z dwojgiem dzieci, odszedł do innej. Co więcej, też uważałam, że miał prawo nie udźwignąć choroby... Masakra!

 • Gość: Knpk

  Oceniono 16 razy 10

  Michał ciągle na koksie to jego depresja nie dotyczy

 • Gość: wampir

  Oceniono 8 razy 8

  Wiśniewski to wampir energetyczny. Wysysa energię z kolejnych żon i łapie się za następną.

 • Gość: Viki

  Oceniono 10 razy 6

  Przy Wisniewskim wszystkie kobiety mają depresję, pamiętacie jak wykończył psychicznie Mandaryne ??

 • Gość: Marek

  Oceniono 6 razy 4

  Depresja to choroba wymyślona? Za to głupota Wiśniewskiego jak najbardziej prawdziwa!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX