Izabela Janachowska z synkiem w sesji dla "Vivy!". Christopher debiutuje na dwóch okładkach, a Iza mówi: Trochę żałuję, że siedzę w biurze, a nie jestem z Chrisem

Izabela Janachowska urodziła trzy miesiące temu. Teraz zdecydowała się wystąpić na pierwszej okładce z synem. W szczerym wywiadzie opowiedziała, jak łączy macierzyństwo z pracą.

Izabela Janachowska niedawno po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszedł jej synek, któremu wraz z mężem Krzysztofem Jabłońskim nadali imię Christopher Alexander. Chłopiec urodził się trzy miesiące temu, ale mając tak popularną mamę, już staje się gwiazdą. Iza często pokazuje go na swoim profilu na Instagramie. Teraz bobas zadebiutował na dwóch okładkach magazynu "VIVA!".

Izabela Janachowska pozuje z synem

Gwiazda po porodzie zdecydowała się na pierwszy wywiad po porodzie. Wraz z Christopherem wzięli udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Młoda mama udzieliła również szczerego wywiadu, w którym wyznała, że przez wiele lat w ogóle nie chciała mieć ani męża, ani dzieci. Co ciekawe, Janachowska niedawno została mamą, a już wróciła do pracy. W czasie, gdy Iza rozwija swoją karierę, dzieckiem zajmuje się babcia.

Do momentu narodzin małego prowadziłam szalony tryb życia. Obiecywałam sobie, że jak się urodzi, przynajmniej trzy miesiące spędzę tylko z nim. Zakładałam, że nikt nie będzie mi w tym czasie pomagał i będę tylko on i ja. Trochę żałuję, że dzisiaj siedzę w biurze, a nie jestem z Chrisem w domu. Ale jestem spokojna, bo wiem, że ma doskonałą opiekę. Jest z moją mamą.

Izabela JanachowskaIzabela Janachowska screen Instagram/izabellajanachowska

Na zdjęciach okładkowych Izabela Janachowska wygląda pięknie i wydaje się wypoczęta, ale w rzeczywistości ma na swoim koncie wiele nieprzespanych nocy. Opowiedziała o tym na Instagramie.

Zobacz wideo

JP