Shannen Doherty niedawno wygrała walkę z rakiem, a teraz promuje serial. Wygląda kwitnąco! "Czuję wielką wdzięczność"

Shannen Doherty wystąpiła w popularnym programie śniadaniowym i opowiedziała o swoim samopoczuciu po chorobie.

Shannen Doherty dowiedziała się, że choruje na raka piersi w 2015 roku. Od tamtej pory wiele przeszła, aby pokonać nowotwór. Przez cały okres leczenia aktorka opisywała każdy etap terapii i dzieliła się ze swoimi fanami trudnymi doświadczeniami. Na szczęście udało jej się pokonać chorobę i dzisiaj czuje się już dobrze. I tak samo wygląda! Doherty zaczęła nawet promować serial ze swoim udziałem - "BH90210".

Shannen Doherty wygląda kwitnąco

Gwiazda pojawiła się ostatnio w popularnym programie śniadaniowym "Good Morning America". Promowała w nim kontynuację znanego serialu, w którym wystąpiła, a także opowiedziała o tym, jak czuje się po przebytej chorobie. Zdradziła, że miewa lepsze i gorsze dni, ale stara się myśleć pozytywnie.

Daję radę. To huśtawka. Są dni kiedy wszystko jest okej, są dni kiedy nie jest. Ale sądzę, że najważniejsze to pamiętać o jednym: Ja żyję. Czuję wielką wdzięczność za każdą kolejną sekundę.

Musimy przyznać, że aktorka jest naprawdę w dobrej formie. Tego dnia postawiła na bardzo prostą i elegancką stylizację. Jeansowe spodnie zestawiła z białym t-shirtem i czarną marynarką. Do tego zestawu dobrała buty na bardzo wysokim obcasie. Patrząc na jej najnowsze zdjęcia można się domyślić, że gwiazda zaczęła korzystać z zabiegów medycyny estetycznej.

Shannen DohertyShannen Doherty Christopher Peterson / SplashNews.com

Shannen prawdopodobnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, a jak to jest u innych gwiazd? Zobacz, które z nich powiększyły sobie usta:

Zobacz wideo

KB

Więcej o: