Agnieszka Kotońska świętuje na Instagramie 24. rocznicę ślubu. Pokazała też zdjęcie sprzed lat. Już wtedy miała oryginalny styl

Agnieszka Kotońska to prawdziwa szczęściara. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" jest w udanym związku małżeńskim.

Agnieszka Kotońska dała się poznać szerszej publiczności jako jedna z najbarwniejszych uczestniczek programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Choć kobieta jest tak zwanym "kolorowym ptakiem", to okazuje się, że prowadzi bardzo uporządkowane życie prywatne. Ostatnio świętowała wraz z mężem 24. rocznicę ślubu.

Zakochana Agnieszka Kotońska

5 sierpnia to ważny dzień dla Agnieszki Kotońskiej. Dokładnie 24 lata temu gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" powiedziała sakramentalne "tak" swojemu mężowi. Z tej okazji na jej Instagramie pojawił się uroczy post.

 
Szalona miłość z lat szkolnych trwa do dziś i będzie trwać na zawsze, dopóki my będziemy na tym świecie - napisała Kotońska.

Fani od razu zaczęli gratulować i życzyć szczęścia zakochanym.

Gratulacje i kolejnych lat w miłości, szacunku i zrozumieniu.
Wszystkiego Najlepszego.
Szczęścia kochani, uwielbiam was - czytamy w komentarzach.

Agnieszka Kotońska skorzystała z okazji i pokazała na InstaStories wspólne zdjęcie z mężem sprzed lat. Jej styl już wtedy był oryginalny i kolorowy, ale widać, że teraz wybiera znacznie bardziej stonowane stylizacje.

Agnieszka Kotońska z mężemAgnieszka Kotońska z mężem Instagram/agnieszkakotonska

Dużo szczęścia!

Ślub Agnieszki Kotońskiej z pewnością był piękną ceremonią. Jesteście ciekawi, jak wyglądały inne, najgorętsze śluby polskich gwiazd?

Zobacz wideo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.