Klaudia Halejcio pokazała, jak urządziła swój taras. Wygląda jak z pisma wnętrzarskiego. Boski!

Klaudia Halejcio ochoczo chwali się w mediach społecznościowych swoim zaciszem domowym. Nic w tym dziwnego, jej mieszkanie jest przepiękne. Gdy więc teraz pokazała swój taras, ponownie byliśmy pod sporym wrażeniem.

O mieszkaniu Klaudii Halejcio można powiedzieć jedno - jest mega stylowe. Dominują w nim jasne ściany, białe meble, dekoracje w stylu vintage. To wszystko sprawia, że jej cztery kąty są przestronne, ale i przede wszystkim mają niesamowity urok. Na Instagramie Klaudii często pojawiają się zdjęcia z jej mieszkania, ale tarasu wcześniej jeszcze nie widzieliśmy. 

ZOBACZ TEŻ: Klaudia Halejcio pochwaliła się garderobą. Jest piękna i bardzo kobieca. Fani: Jak marzenie

Klaudia Halejcio pokazała swój taras

Dlaczego Klaudia pochwaliła się tarasem dopiero teraz? Ponieważ niedawno zakończył się tam remont. 

Mój taras nie jest jeszcze skończony w całości, ale mam już mały sukces na koncie. Jeden z kącików został w pełni zagospodarowany. Jest tak jak sobie wymarzyłam! Jupi! A jak Wam się podoba moja mała strefa relaksu? - napisała Halejcio na Instagramie.

Kącik, o którym mowa, to przepiękny taras, który ma... 92 metry. Sporo, prawda? Klaudia przyznała, że pokazuje tylko jedną część tarasu, ponieważ ta druga jest jeszcze niezagospodarowana. 

Nawet trawa nie jest zasiana i jest bałagan.
 

Ale i tak jest co podziwiać. Na tarasie Klaudii znajduje się mnóstwo kwiatów. Nie brakuje też dekoracji ogrodowych, ale największe wrażenie robi jednak ogromna sofa z baldachimem. Mega! Zdjęcia tarasu Klaudii znajdziecie w galerii powyżej. I jak, wam również się podoba? 

Swoje mieszkanie niedawno pokazała też Wieniawa. Ładniejsze od zacisza domowego Klaudii? 

Zobacz wideo

DH