Anna Skura zorganizowała córce bajkowe urodziny. Melody świętowała roczek, a wyglądało to co najmniej na ślub! Wśród gości... Siwiec z Mią

Anna Skura postanowiła zorganizować swojej córce urodziny w stylu boho. Luksus? To mało powiedziane. Aż przecieramy oczy ze zdumienia na widok tej imprezy.

Anna Skura od roku jest szczęśliwą mamą. Wówczas na świat przyszło pierwsze dziecko blogerki, córka Melody. Trzeba przyznać, że dziewczynka żyje jak mała księżniczka. Podróże, markowe ubrania, a teraz... bajkowe urodziny. Naprawdę, niczym z filmu! Założycielka bloga What Anna Wears postanowiła uczcić roczek córeczki na bogato, a obszernej relacji na Instagramie oczywiście nie zabrakło. 

Anna Skura zorganizowała córce bajkowe urodziny

Melody roczek świętowała na garden party w stylu boho. Jak na małą influencerkę przystało, było tam jakby luksusowo. Królowały oczywiście balony, różowe babeczki i inne słodkości, ale był także ogromny, piękny tort, kolorowe koce, mnóstwo poduszek, suto zastawiony stół, szałasy do zabaw dla dzieci i... tak można by wymieniać bez końca. Tam było po prostu wszystko, o czym marzy mała księżniczka. Najlepiej, jeśli zobaczycie to po prostu sami: 

Zobacz wideo

A kto zagościł na roczku Melody? Same sławy z Natalią Siwiec i jej córką Mią na czele. Jeżeli chodzi natomiast o prezenty, to dominowały zabawki oraz pluszaki, ale nie zabrakło też ubrań. Melody dostała między innymi dżinsową kurteczkę z własną podobizną. Oryginalnie! Relacje z garden party znajdziecie w powyższym materiale wideo oraz w galerii zdjęć. Wpadajcie tam, bo jest co oglądać. 

Marzycie o podobnej imprezie? 

DH

Więcej o: