"Rolnik szuka żony". TVP pochwaliła się programem i wycięła... uczestników 5. edycji. Małgorzata jest oburzona. "Poczułam się zdyskryminowana"

Produkcja programu "Rolnik szuka żony" zapomniała o uczestnikach 5. edycji? Małgosia, która wystąpiła w tym sezonie, czuje się zdyskryminowana.

Program "Rolnik szuka żony" to kultowa produkcja Telewizji Polskiej. W trakcie trwania pięciu edycji wielu uczestników odnalazło miłość życia, wzięli ślub, a nawet mają dzieci. Niestety, jedynie z 5. sezonu show żaden związek nie przetrwał. W "Pytaniu na śniadanie Extra" pojawiła się Marta Manowska, aby opowiedzieć o losach bohaterów. Wyemitowany materiał na temat "Rolnika" oburzył Małgorzatę, czyli wybrankę Jana z 5. edycji.

"Rolnik szuka żony". Małgorzata poczuła się zdyskryminowana

Okazuje się, że w materiale, który zaprezentowano w "PnŚ", pominięto uczestników ostatniego sezonu programu. Małgosia postanowiła zainterweniować w tej sprawie. Na swoim profilu na Instagramie opowiedziała, co ją zdenerwowało.

Witajcie, kochani. Niestety, dzisiaj bardzo nieprzyjemny temat. Wczoraj w "Pytaniu na śniadanie extra" pokazano przepiękny benefis kultowej produkcji "Rolnik szuka żony", gdzie prawie przez pół godziny Marta opowiadała o wszystkich latach produkcji tego słynnego programu. Były zdjęcia, rozmowy z bohaterami i nawet z reżyserem. Wspominano już o 6. edycji. Niestety, w tym pięknym filmie zabrakło 5. edycji - żali się Małgosia.

Bohaterka 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" nie ukrywa, że ma żal do twórców materiału. Uważa, że pominięto uczestników sezonu, w którym występowała, bo żaden z nich nie odnalazł miłości.

Nie było mani jednej wzmianki, ani jednego zdjęcia, ani jednego bohatera z naszej edycji. Wyobrażacie sobie moje zdziwienie? Poczułam się potwornie zdyskryminowana. To, że w naszej edycji nikt nie znalazł miłości, nie znaczy, że nikt nie znalazł pięknych przyjaźni, znajomości i cudownych przeżyć, a także zmian u bohaterów. Nie rozumiem, dlaczego to nie było pokazane.

Okazuje się, że Małgosia napisała komentarz pod filmem, który opublikowano na Facebooku, jednak został on szybko usunięty. Właśnie dlatego zdecydowała się nagłośnić sprawę.

Napisałam wczoraj pod wpływem emocji komentarz na głównej stronie, myślałam, że się odniosą do tego, niestety dziś został usunięty, stąd moje nagranie.

Wielu fanów programu wypowiedziało się w komentarzach. Padło sporo mocnych słów.

Małgosiu, nie od dziś wiadomo, że liczą się pieniądze, a oni robią wszystko pod publikę... Najwidoczniej 5. edycja nie przyniosła im oczekiwanych efektów, korzyści stąd zostaliście pominięci.
Też Gosiu oglądałam z myślą, że zobaczę naszych z 5. edycji, ale nie było żadnego fragmentu. Pozostał niesmak że w tej edycji uczestnicy byli niewidzialni dla produkcji.
Skoro dla nich (producentów) brak ślubów i ciąż, to materiał niewarty uwagi, to żal mi ich strasznie, bo nie znają widocznie takich uczuć, jak przyjaźnie i ludzkie zwykle perypetie.

Co sądzicie o tej sprawie?

Grzesiek i Dorota z 5. edycji mieli duże szanse na szczęśliwy związek, jednak nie przetrwali próby czasu. Marta Manowska w rozmowie z Plotkiem skomentowała ich rozstanie.

Zobacz wideo

JP

Więcej o:
Komentarze (48)
"Rolnik szuka żony". TVP chwali się programem, ale wycięto uczestników 5. edycji. Małgorzata jest oburzona. "Poczułam się zdyskryminowana"
Zaloguj się
 • Gość: Dno

  Oceniono 33 razy 29

  Jedna pogrubili i z pieknoty stała się brzydka, drugiej nie ujęli w benefisie... zal mi tych pan. Robia z siebie pośmiewisko. One były tylko kandydatami, nikt o nich by nawet nie pamiętal, nie wyszło im. Nawet rolnicy nie robią takich cyrkow jak te dwie Ela i Gosia.

 • Gość: ona

  Oceniono 33 razy 29

  Jak dojrzała kobieta może tak się osmieszać?... Weź się kobieto za robotę, a nie próbujesz nieudolnie zwrócić na siebie uwagę.

 • Gość: hjk

  Oceniono 30 razy 28

  Gratuluje tej Pani jesli to jest jej najwiekszy problem jaki ma....

 • Gość: oner

  Oceniono 25 razy 23

  Dlaczego ludzie,którzy nie mają nic do powiedzenia,mają takie parcie na szkło?

 • Gość: 😂

  Oceniono 26 razy 20

  Moim zdaniem coś z nią nie tego 😉😂

 • Gość: Ola

  Oceniono 19 razy 19

  Ale zrobila aferę jakby tam byla gwiazda nr 1?!🤣

 • Gość: Gdfb

  Oceniono 17 razy 17

  Wstyd by mi było za takie zachowanie na miejscu tej kobiety i jej znajomych. Porazka

 • Gość: Ty

  Oceniono 16 razy 16

  Ona tak poważnie?????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX