Olga Kalicka połączyła świętowanie urodzin z... chrzcinami syna. Impreza kameralna, ale piękna. Aktorka pokazała nowe zdjęcie dziecka

Olga Kalicka w minioną niedzielę skończyła 26 lat. Aktorka zorganizowała z tej okazji kameralne przyjęcie, podczas którego świętowano także chrzest jej synka.

Olga Kalicka w drugiej połowie stycznia po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszedł jej syn Aleksy. Po kilku miesiącach aktorka postanowiła ochrzcić chłopca. Co ciekawe, data chrztu nie była przypadkowa, ponieważ tego samego dnia Olga świętowała swoje urodziny. 

Olga Kalicka ochrzciła syna i świętowała urodziny 

Olga Kalicka w niedzielę skończyła 26 lat. Aktorka postanowiła połączyć przyjęcie urodzinowe z chrztem  swojego dziecka.

Świętować urodziny w takim gronie to wielka radość, tym bardziej, że dziś Aleksy też miał swoje święto - chrzciny. Było rodzinnie, pysznie i wzruszająco - napisała Olga.

ZOBACZ TEŻ: Naturalna i szczęśliwa Kalicka 'przyłapana' na spacerze z 7-miesięcznym synem. Wózek Aleksego nie należy do tanich

 

Kalicka tego dnia postawiła na elegancką, białą sukienkę. Skromną, ale przepiękną! Po zdjęciach widać też, jak bardzo młodzi rodzice dumni są ze swojej pociechy. Aż trudno oderwać od nich wzrok, prawda? Zdjęcia z tej podwójnej imprezy znajdziecie w galerii powyżej. 

A jeszcze niedawno Olga bawiła się na swoim baby shower. Ależ to była impreza!

Zobacz wideo

DH