Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się zdjęciami z pierwszego spaceru z córką. "Ogromna przyjemność". Uwagę przykuwa wózek. Oj, nie był tani

Agnieszka Kaczorowska ma już za sobą pierwsze nieprzespane noce w roli matki. Teraz przyszedł czas na pierwszy spacer z dzieckiem.

Agnieszka Kaczorowska od ponad tygodnia jest szczęśliwą mama. 26 lipca gwiazda urodziła córkę. W ostatnich dniach ciąży aktorka ograniczyła swoją aktywność w mediach społecznościowych. Wygląda jednak na to, że powoli wraca do formy. Na Instagramie Kaczorowskiej pojawiła się już relacja z pierwszego spaceru z dzieckiem.

Agnieszka Kaczorowska pokazała kulisy ciążowej sesji dla "Gali"

Zobacz wideo

Pierwszy spacer z dzieckiem

Agnieszka Kaczorowska ogłosiła, że jest w ciąży pod koniec ubiegłego roku. Gwiazda "Klanu" skrupulatnie relacjonowała swój błogosławiony stan aż do samego rozwiązania. Teraz regularnie pokazuje w sieci kulisy macierzyństwa. Po pierwszych nieprzespanych nocach przyszedł czas na pierwszy spacer. Aktorka  pochwaliła się już zdjęciami z tego wydarzenia.

 
Dla mnie jeszcze taki godzinny spacer to maraton, ale to i tak była ogromna przyjemność - napisała pod zdjęciem

Ekskluzywny wózek

Przy okazji zobaczyliśmy, na jaki wózek zdecydowali się świeżo upieczeni rodzice. To Bugaboo Cameleon 3. Jak można się domyślać, nie należy do tanich. Cena takiego "pojazdu" to ponad 4 tysiące złotych.

Uwagę zwraca też uśmiech Agnieszki Kaczorowskiej. Młoda mama wydaje się być, o dziwo, zrelaksowana i wypoczęta. Tego samego zdania są też internauci.

Świeżo upieczona mama kwitnie!
Ta sukienka bardzo pasuje Ci do urody - czytamy w komentarzach.

To prawda, macierzyństwo zdecydowanie służy Agnieszce Kaczorowskiej. :)

Więcej o: