Piękna i młoda Magdalena Narożna pokazała, jak radzi sobie po rozwodzie. Rozpacz? Nie ma mowy! Przejęła obowiązki męża i rządzi w domu

Magdalena Narożna jakiś czas temu rozwiodła się z mężem. Od tamtej pory w jej życiu zmieniło się bardzo dużo.

Ponoć od miłości jest bardzo blisko do nienawiści. To wcale nie oznacza jednak, że byli partnerzy zawsze muszą być pokłóceni. Dla przykładu, Magdalena i Dawid Narożni z zespołu Piękni i Młodzi wzięli niedawno rozwód, a mimo to dalej są przyjaciółmi. Łączy ich nie tylko praca, ale też córka Gabriela.

Oni też byli kiedyś razem! Pamiętacie o tych związkach?

Zobacz wideo

Po rozwodzie Dawid Narożny wyprowadził się z domu, a to oznacza, że wszystkie obowiązki, także te przynajmniej w teorii zarezerwowane dla mężczyzn, spadły na głowę Magdaleny. Na szczęście, nie jest to dla niej żaden problem.

Życie po rozwodzie

Ostatnio wokalistka zespołu Piękni i Młodzi pokazała na Instagramie, jak sprząta podwórko. Z drzew i krzaków zaczęły spadać wyschnięte liście. Narożna szybko poradziła sobie jednak z tym problemem i usunęła je wielką dmuchawą. Internauci słusznie zauważyli, że taki sprzęt może ważyć nawet kilka kilogramów.

Magdalena Narożna w ogrodzieMagdalena Narożna w ogrodzie Instagram/madzia_pim

Jak widać, gwiazda jest samowystarczalna i nie potrzebuje męskiej ręki do pomocy w domu. Nie oznacza to jednak, że jest singielką. Niedawno opublikowała zdjęcie z wakacji, na którym trzyma tajemniczego mężczyznę za rękę. Ciekawscy fani od razu zaczęli dopytywać się o osobę z fotografii.

Ręka męża czy już nie?
Tak, być może przyszłego - odpowiedziała wtedy zagadkowo.

Dawid Narożny także nie próżnuje. Obecnie jest związany z Joanną, blondynką o uroczym uśmiechu.

Więcej o: