Do niedawna Michał Wiśniewski był łączony z 21-letnią Agatą Buczkowską. Wokalistka Ich Troje pokazała jednak zdjęcia z chłopakiem. To siatkarz!

Michał Wiśniewski ma Paulinę, a Agata Buczkowska... Doriana! Bohaterowie wydumanego "romansu" są szczęśliwi w swoich nowych związkach.

Kolejne, czwarte już, małżeństwo Michała Wiśniewskiego za chwilę przejdzie do historii. Na początku marca Dominika Tajner ogłosiła w mediach społecznościowych, że lider Ich Troje złożył pozew rozwodowy. Media z miejsca zaczęły spekulować, jakoby powodem ich rozstania miała być 21-letnia Agata Buczkowska. Oburzona wokalistka wystosowała wówczas oświadczenie, w którym stanowczo zdementowała krzywdzące ją plotki.

Pamiętacie szokujące wyznanie Michała Wiśniewskiego z Koła Plotka?

Zobacz wideo

Dziś wiadomo już, że serce Michała Wiśniewskiego skradła nie Agata, a tajemnicza Paulina. Para została przyłapana na okazywaniu sobie czułości podczas koncertu. Kilka dni później wybrali się razem z dziećmi do kina. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Agata Buczkowska ma chłopaka

Okazuje się, że wokalistka Ich Troje także nie jest singielką. Na jej Insta Stories pojawiły się ostatnio zdjęcia w towarzystwie chłopaka. Wybranek Agaty Buczkowskiej to Dorian Kowalczyk. Chłopak jest siatkarzem i gra na pozycji libero w II-ligowym zespole MOS Wola Warszawa. Na co dzień studiuje na Uniwersytecie Szczecińskim, a dokładnie na Wydziale Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia.

Życzymy dużo szczęścia!