Choć Michał Olszański został zwolniony z "Pytania na Śniadania", to jednak nie żegna się z TVP. "Znalazłem się w grafiku"

Michał Olszański został zwolniony z "Pytania na Śniadania". Czy to oznacza, że nie zobaczymy go już na antenie Telewizji Polskiej? Jak sam przyznał, "znalazło się dla niego" miejsce w grafiku.

Michał Olszański został zwolniony z "Pytania na Śniadanie". Dziennikarz nie krył wówczas żalu do władz TVP w związku ze sposobem pożegnania się z nim. Przypomnijmy, że pięciominutową rozmowę nazwał "niezbyt elegancką". Co jednak istotne, choć Olszański nie poprowadzi już "PnŚ", to ostatecznie nie odchodzi z Telewizji Polskiej. W rozmowie z "Faktem" zdradził, że od września powróci do pracy w programie "Magazyn Expresu Reporterów".

Michał Olszański nie odchodzi z TVP

W rozmowie z tabloidem dziennikarz przyznał, że bardzo cieszy się, iż wkrótce ponownie zagości na antenie. 

Cieszę się na spotkanie z widzami. (…). Znalazłem się w grafiku. Startujemy we wrześniu. Dla mnie "Magazyn", to najważniejszy projekt zawodowy od wielu lat. Mimo zawirowań wokół programu, widzowie cenią go za wiarygodność. Ale przecież to nie moje dokonania się liczą. Program tworzą reporterzy, dla których mam ogromny szacunek - cytuje Olszańskiego "Fakt".

Dodajmy, że Michał Olszański związany jest z "Magazynem Expresu Reporterów" od 1999 roku. Program emitowany jest na żywo, w każdy wtorek o godzinie 21:50. 

Przypomnijmy także, iż spekulowano, że to wypowiedź Olszańskiego po wywiadzie z Jarosławem Kaczyńskim sprawiła, że dziennikarz został pozbawiony pracy w "PnŚ". Tak jego słowa skomentowała wówczas Anna Popek:

Zobacz wideo

DH

Więcej o:
Komentarze (32)
Choć Michał Olszański został zwolniony z "Pytania na Śniadania", to jednak nie żegna się z TVP. Uradowany zapewnia: Znalazłem się w grafiku
Zaloguj się
 • just4f

  Oceniono 24 razy 14

  Żenujące. Koryto, koryto, koryto...

 • jego-wysokosc

  Oceniono 13 razy 13

  Pan Olszański to bardzo sympatyczny człowiek i na pewno ceniony dziennikarz i prowadzący ale sprawa zrobiła się niesmaczna.

 • acide94

  Oceniono 21 razy 11

  Miłosierny reżim daje drugą szansę. Pól roku pokuty, czas na modlitwy, refleksje i kalkulacje ile można wziąć za identyfikację z linią Partii.

 • Gość: drozofila

  Oceniono 16 razy 8

  związany z tvp syndromem sztokholmskim ;) Wkręcił się w patologiczną atmosferę tvp i nie umie wyjść. Skąd u niego taka desperacja? Jakieś długi hazardowe ma, uzależniony od parcia na szkoło, wypieranie konieczności zmian w życiu. Trochę godności!

 • elenem

  Oceniono 8 razy 6

  Facet nie ma za grosz honoru.

 • Gość: Janek

  Oceniono 6 razy 6

  Taaak... Wiarygodność "ekspresu reporterów"... Śmiech na sali... Emisja odcinka wybielająca lokalnego przestępcę. Przez niego zginął człowiek. Następny szykanowany odebrał sobie życie. A "ekspres" zrobił z niego ofiarę szykanowaną przez prokuraturę... Żenada i zero dziennikarskiej rzetelności

 • robertqq

  Oceniono 10 razy 6

  smutne...ale cóż , emerytura za pasem trezba doskrobac jakos na PISowskim pasku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX