18-letni Polak podbija amerykańską edycję "Mam Talent". Jurorzy są nim zachwyceni. "Możesz wygrać ten program"

Marcin Patrzałek ma zaledwie 18 lat i wielką karierę przed sobą. Chłopak zdążył zachwycić już Polaków, Włochów, a niedawno także Amerykanów.

Nie od dziś wiadomo, że programy typu talent-show mogą być trampoliną do sławy. Przykładów nie trzeba szukać daleko. Sarsa, Monika Brodka, Dawid Podsiadło, Kamil Bednarek... - te gwiazdy rozpoczęły swoją karierę właśnie od występów w telewizji. Polscy artyści coraz częściej próbują jednak swoich sił w zagranicznych edycjach talent-show. Do tego grona zalicza się Marcin Patrzałek.

18-latek z Polski nie jest nowicjuszem, jeśli chodzi o zagraniczne programy typu talent-show:

Zobacz wideo

Marcin Patrzałek ma 18 lat i pomimo młodego wieku już może pochwalić się wieloma sukcesami na koncie. Wszystko zaczęło się od wygranej w "Must Be The Music". Cztery lata później wziął udział we włoskim programie talent show "Tu Si Que Vales", w którym także zajął pierwsze miejsce. Teraz przyszła kolej na amerykańską edycję "Mam Talent". Choć to dopiero początek jego przygody z show, to już teraz wiele osób, w tym jurorzy, wróżą mu wygraną.

Marcin Patrzałek podbija amerykańskie "Mam Talent"

18-latek podbił serca widzów jeszcze na etapie castingów. Jego gitarowe wykonanie V symfonii Beethovena i "Toxicity" z repertuaru System of a Down zapewniło mu nie tylko owacje na stojąco, ale też przychylne opinie jury. Simon Cowell, który uchodzi za najsurowszego jurora w programie, nie krył zachwytu po jego występie.

Ty zademonstrowałeś, po co ten instrument stworzono. To było wspaniałe - mówił.

Do sieci trafił już kolejny występ Marcina Patrzałka. W niespełna dwa dni obejrzano go ponad milion razy. Zarówno widzowie, jak i jurorzy niezmiennie są pod wrażeniem talentu nastoletniego Polaka. Julianne Hough pokusiła się nawet o dość odważną sugestię.

Myślę, że możesz wygrać ten program - skomentowała ostatni występ Marcina.

Cały występ Marcina możecie zobaczyć TUTAJ.

 

Marcin Patrzałek - co o nim wiemy?

Marcin Patrzałek pochodzi z Kielc. Urodził się w 2001 roku. W telewizji zadebiutował już jako 14-latek i od tamtej pory jego kariera nabrała rozpędu. Już niedługo chłopak przeprowadza się do USA, bo jak wyznał na castingu do "America's Got Talent", został przyjęty do Berklee College w Bostonie, gdzie będzie kształcił się w kierunku muzycznym.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.