Daria Ładocha w Azji na wakacjach z dziećmi. Zdjęcia zachwycają, a fanka dopytuje: Dzieci nie chorują? Gwiazda TVN przyznała, że były problemy

Daria Ładocha nie boi się wyzwań ani przygód. Wakacje all inclusive? To nie dla niej. Razem z całą rodziną wybrała się w podróż po Azji.

Daria Ładocha to, jak sama się określa, coach zdrowia. Widzowie TVN znają ją z "Dzień Dobry TVN" oraz programu "Agent", który wygrała. Mówi się, że ma być nową prowadzącą format "Ameryka Express". To zapalona podróżniczka, więc na pewno sprawdziłaby się w tej roli.

Daria na wakacje zabrała dzieci, nie ma problemu, by pokazywać je na Instagramie. Nie ona jedna:

Zobacz wideo

Daria Ładocha na wakacjach

Ładocha wybrała się z córkami i partnerem do Azji. Obecnie są w Borneo, wcześniej odwiedzili inne zakątki Malezji. Gwiazda TVN ma małe dzieci, a taka podróż niesie jednak ze sobą trochę ryzyka. Tropikalne choroby, mogą nas przecież dopaść nieoczekiwanie, podobnie jak zrządzenia losu, które podczas azjatyckich wypraw przydarzają się częściej, niż nad basenem w Grecji.

Daria Ładocha pokazuje na Instagramie mnóstwo przepięknych zdjęć. Widoki robią wrażenie, a cała rodzina wygląda na bardzo zadowoloną z wyprawy. Pod jedną z fotografii fanka spytała Ładochę właśnie o tropikalne choroby:

Dzieci nie chorują? My wróciliśmy z Tajlandii, gdzie ostatnie dni były w szpitalu, bo dziecko z DENGĄ i teraz mam stracha znów tam pojechać.
 

Gwiazda "Agenta" przyznała, że podczas zeszłorocznej wyprawy owszem, denga dopadła i ich.

Bardzo mi przykro, ale nie poddawaj się. My mieliśmy dengę rok temu.

Zdecydowana większość internautów była pod wrażeniem wpisów Ładochy:

Ależ Pani cudnie wygląda! Stylizacja obłędna.
Fajnie dziewczyny! Działajcie! Wspaniała mama z pasją.
Wy Dziewczyny to wiecie jak się bawić.

Plotek życzy miłego i bezpiecznego wypoczynku ;)

jm

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.