Gwiazda TVN rzuca wszystko i wyjeżdża do Afryki. Będzie spełniać swoje największe marzenie. Nietypowe! "To najlepszy moment"

TVN 24 już niedługo straci jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy. Mowa o Katarzynie Werner, która dosłownie za chwilę wyjeżdża do Tanzanii.

Widzowie TVN24 mają swoich ulubieńców. Do tego grona z pewnością zalicza się Katarzyna Werner, która jest związana ze stacją od 10 lat. Dziennikarka szykuje wielką zmianę w swoim życiu, a co za tym idzie, już niebawem zniknie z telewizji.

Katarzyna Werner odchodzi z TVN

Katarzyna Werner postanowiła zawiesić karierę dziennikarską i na jakiś czas rozstać się z pracą w TVN24. Wiadomo już, że złożyła wniosek o wielomiesięczny urlop. Powód? Oryginalny, i to jak. Prezenterka wyjeżdża razem z mężem do Afryki. Tam, a konkretnie na Zanzibarze, planują otworzyć hotel.

Jak się okazuje, Katarzyna Werner i Paweł Winiszewski nosili się z tym pomysłem już od dłuższego czasu. Po latach przyszedł czas, aby wcielić go w życie.

Uznaliśmy, że skoro oboje jesteśmy w okresie połowy swojego życia, to najlepszy moment na realizację takich marzeń - powiedziała gwiazda TVN w rozmowie z serwisem Press.pl.

Werner po raz ostatni pojawi w paśmie porannym TVN24 1 września.

Więcej o:
Komentarze (55)
Gwiazda TVN rzuca wszystko i wyjeżdża do Afryki. Będzie spełniać swoje największe marzenie. Nietypowe! "To najlepszy moment"
Zaloguj się
 • Gość: Aga

  Oceniono 16 razy 10

  Sympatyczna bardzo! Powodzenia! Cudnie spełniać marzenia i nie bać się tego!!!

 • wadate

  Oceniono 13 razy 9

  Świetna decyzja ! Marzenia trzeba realizować, gdy jest na to odpowiednia pora ! Czas ucieka, wiem coś o tym...Powodzenia !

 • Gość: asia

  Oceniono 3 razy 3

  Musi mieć sporo kasy....

 • Gość: Majunia

  Oceniono 5 razy 3

  Pani Kasia fajna jest pamieyam jej poranki z Kuzniarem dobrze sie oglądało ❤️😘

 • Gość: Anna

  Oceniono 5 razy 3

  Powodzenia i szkoda!jedna z najinteligentniejszych i profesjonalnych dziennikarek odchodzi!TVN jak widać po ostatnich programach tyłu big brother schodzi n psy !zostają pustaki typu kalczynska Woźniak -stadak wiem to prezenterki ale taki niski poziom!!została tylko Rusin i pochanke szkodA że tych mądrych coraz mniej a miernot przybywa ale powodzenia

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Powodzenia Pani Kasiu. Zawsze wykazywała się Pani profesjonalizmem, kulturą osobistą i skromnością. Będziemy na Panią czekać. Powodzenia.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Na pewno będziemy tęsknić z rodziną za Panią Werner. To miła, sympatyczna dziennikarka, no i ten głos. Szkoda, że ostatnimi laty jest Jej tak mało na wizji.

 • Gość: Zaza

  Oceniono 2 razy 2

  Gratulacje, marzenia powinno się realizować. A tych jadem ziejacych zamknąć w jednym pomieszczeniu i tam niech sobie jatrza

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX