Kourtney Kardashian wypoczywa na jachcie w Sardynii. Instagram kontra rzeczywistość? Nie w jej przypadku

Kourtney Kardashian razem z dziećmi wypoczywa na wakacjach w Sardynii. Paparazzi przyłapali ją, kiedy opalała się na luksusowym jachcie i musimy przyznać, że wygląda świetnie.

Kourtney Kardashian to jedna z sióstr z klanu Kardashianek. Jest najstarsza z rodzeństwa i jak widać po jej zachowaniu - najbardziej spokojna. Poznaliśmy ją dobrze, dzięki występowi w znanym na całym świecie reality show "Z kamerą u Kardashianów". Celebrytka w ostatnich latach skupiła się przede wszystkim na swoich dzieciach - Masonie, Reignie i Penelope. Aktualnie przebywa na wakacjach w Sardynii, gdzie odpoczywa na luksusowym jachcie.

Kourtney Kardashian w stroju kąpielowym opala się na jachcie

Znana celebrytka zabrała swoje dzieci do urokliwej Sardynii, gdzie spędzają rodzinne wakacje. Paparazzi przyłapali Kardashiankę, kiedy ta spędzała czas na ekskluzywnym jachcie. 40-letnia gwiazda była ubrana tylko w brązowy strój kąpielowy i musimy przyznać, że... wyglądała przepięknie! Kourtney jako chyba jedyna ze wszystkich sióstr w najmniejszym stopniu korzystała z zabiegów medycyny estetycznej. Uważamy, że wygląda bardzo młodo i totalnie kobieco. Zdecydowanie najbardziej naturalnie z całej rodziny Kardashianów.

Kourtney Kardashian w bikini na jachcieKourtney Kardashian w bikini na jachcie SplashNews.com / SplashNews.com/East News

Fani celebrytki również są pod wrażeniem jej figury. Pod zdjęciami na Instagramie za każdym razem pojawia się mnóstwo komentarzy od obserwatorów, którzy nie szczędzą jej komplementów.

Wow, piękne ciało.
Królowa!
Jesteś idealna!

A Wy co sądzicie o wyglądzie Kourtney? Najpiękniejsza ze wszystkich Kardashianek?

 

Kourtney zdecydowanie dobrze wygląda w stroju kąpielowym. A jak wyglądają inne gwiazdy w bikini?

Zobacz wideo

KB