Gortat niechętnie pokazuje się ze swoją nową dziewczyną. Udało nam się jednak wywnioskować, że są razem na wakacjach. I to w jakim miejscu!

Marcin Gortat wybrał się na wakacje. Choć nie chwali się tym na Instagramie, to Żaneta towarzyszy mu podczas wyjazdu. Są w luksusowym miejscu.

Marcin Gortat niedawno oficjalnie potwierdził, że znów jest zakochany. To pierwszy raz od czasu rozstania z Alicją Bachledą-Curuś, kiedy zdecydował się publicznie ogłosić, iż jest w związku z Żanetą Stanisławską. Koszykarz i jego partnerka jeszcze nie pozują na show-biznesowych ściankach, a w mediach społecznościowych nie chwalą się wspólnymi zdjęciami. Chronią swoją prywatność, jednak na Instagramach uchylają rąbka tajemnicy. Wiemy, że są teraz razem na wakacjach.

ZOBACZ TEŻ: Żaneta Stanisławska to nowa partnerka Marcina Gortata. 36-latka nie jest anonimową osobą. Już wcześniej mogliście oglądać ją w telewizji [TYLKO U NAS]

Marcin Gortat i Żaneta Stanisławska pojechali na urlop

Sportowiec pochwalił się zdjęciami z malowniczego kurortu. Mogłoby się wydawać, że jest tam sam, bo na żadnej z fotografii nie pozuje ze swoją ukochaną. Jednak nic bardziej mylnego. Na Instagramie Żanety można zobaczyć fotki z tego samego miejsca. Zakochani są w Porto Cervo, czyli na północy Sardynii. Podziwiają tam piękne widoki i luksusowe jachty. Na bogato!

 

Marcinowi i Żanecie życzymy udanego wypoczynku.

Gortat wybrał się na wakacje na Sardynię, a Marina Łuczenko opalała się na Mykonos. Wraz z Liamem i Wojciechem świetnie się bawili.

Zobacz wideo

JP