Policja przeszukała dom Lorda Kruszwila. "Zatrzymano telefony i komputery, by zabezpieczyć treści związane z molestowaniem"

Do domu Lorda Kruszwila weszła policja. Na skutek przeszukania, zatrzymano sprzęt elektroniczny, aby zabezpieczyć treści związane z molestowaniem i wykorzystywaniem dzieci.

Lord Kruszwil to jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów. Na jego kanale publikowane są kontrowersyjne filmy zawierające treści m.in. wulgarne i homofobiczne. On i jego koledzy, którzy pracowali przy tworzeniu tych materiałów, mogą mieć teraz poważne problemy. Niedawno Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych złożył zawiadomienie o wykorzystywaniu seksualnym i deprawowaniu dziecka, rzekomo brata Lorda Kruszwila, przez twórców kanału.

ZOBACZ TEŻ: Patologia się ogląda, a zwłaszcza na YouTubie. Lord Kruszwil nas szokuje, ale to dopiero wierzchołek góry lodowej

Policja przeszukała dom Lorda Kruszwila

Teraz Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych poinformował na swoim profilu na Facebooku, że policja na skutek ich wniosku, dokonała przeszukań w domach mężczyzn, którzy odpowiadają za kanał na YouTubie.

Podczas przeszukania zatrzymano telefony, dyski oraz sprzęt komputerowy należący do sprawców. Teraz biegli przeszukają zawartość tych nośników, by zabezpieczyć treści związane z molestowaniem i wykorzystywaniem dzieci. Staną się one dowodem w toczącym się śledztwie.

Za popełnione czyny sprawcom grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

JP

Więcej o:
Komentarze (49)
Policja przeszukała dom Lorda Kruszwila. "Zatrzymano telefony i komputery, by zabezpieczyć treści związane z molestowaniem"
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 32 razy 24

  skonczyc z ta patologia,zajmij sie czlowieku czyms pozytecznym,bo w d...pie sie poprzewracalo z nudow,do roboty sie wez

 • Gość: kupica

  Oceniono 25 razy 23

  Wiekszosc "normalnych" ludzi zaglądających na Plotka nigdy nie slyszała o tej patologii nim tu weszła. Przestańcie promować zera i kryminalistów!

 • Gość: Dzzzz.....

  Oceniono 17 razy 15

  Ten człowiek jest jakiś psychiczny. Dzieci to oglądają a on takie bzdury nagrywa.

 • jaceq

  Oceniono 18 razy 12

  W takich akurat przypadkach jestem za tym, aby policja wykorzystywała paralizatory do wyładowania baterii.

 • jacekjot2

  Oceniono 9 razy 9

  Fakt, polska służba zdrowia rzeczywiście nie wyrabia. Psychiatria szczególnie.

 • Gość: Gggggggggg

  Oceniono 12 razy 6

  Powinien mieć zakaz nagrywania jakichkolwiek filmików na youtubie!!!!!...

 • Gość: Drol

  Oceniono 6 razy 4

  Ale czereśniaki

 • Gość: Misiorro

  Oceniono 3 razy 3

  Prawidłowo, mam nadzieje że, już nie będzie mu się chciało tworzyć bzdetnych filmów...

 • Piotr Z

  Oceniono 3 razy 3

  Nie rozumiem, jak przy takiej ilości Youtuberow, którzy robią ciekawe rzeczy z pasją, można marnować swój czas na oglądanie takiego narcystycznego gamonia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX