Młodsza o 23 lata partnerka DiCaprio w ogniu krytyki. "Za kilka lat cię rzuci". Aktorka nie wytrzymała i w końcu odpowiedziała

Bycie partnerką znanego na całym świecie aktora nie jest łatwe. Niedawno przekonała się o tym Camila Morrone, ukochana Leonardo DiCaprio.

Leonardo DiCaprio od lat cieszy się opinią jednego z naczelnych amantów Hollywood. Taki tytuł zobowiązuje. Aktor słynie więc nie tylko ze swoich kreacji filmowych, ale także z romansów z młodszymi kobietami. Od dwóch lat zdobywca Oscara jest związany z Camilą Morrone. Zakochanych dzielą 23 lata, co nie wszystkim jest w smak.

Jeszcze w sierpniu premierę będzie miał film "Pewnego razu w Hollywood". W jedną z ról drugoplanowych wcielił się Rafał Zawierucha.

Zobacz wideo

Obserwatorzy Morrone na Instagramie nie szczędzą jej krytyki. Początkującej aktorce wytyka się różnicę wieku pomiędzy nią, a 44-letnim DiCaprio. Internauci piszą w komentarzach, że ich związek nie ma szans, a Leo szybko się ją znudzi i wymieni na kolejną młodą partnerkę.

Partnerka DiCaprio odpowiada na krytykę

Kolejna fala hejtu wylała się na nią po tym, jak wrzuciła do sieci zdjęcia Lauren Bacall i Humphreya Bogarta. Przypomnijmy, że ikony Hollywood dzieliło 25 lat różnicy.

 
Ten sam scenariusz w kółko. On starzeje się, ale nadal wybiera partnerki w tym samym wieku. To nienormalne.
Za kilka lat cię rzuci - czytamy w komentarzach.

Morrone nie wytrzymała i postanowiła odnieść się do nieprzychylnych komentarzy w relacji na Insta Stories.

Właśnie przeczytałam kilka komentarzy na moim profilu na Instagramie. Boże, ludzie są tak podli i pełni gniewu dla ludzi, o których nic nie wiedzą - mówi na nagraniu.

Dodała też, że życzy hejterom aby ograniczyli nienawiść. Myślicie, że jej apel coś da?