Zagraniczne media: Lady Gaga i Bradley Cooper są nierozłączni! Spotykają się ponoć w ukryciu, by "mieć trochę prywatności"

Rzekomy związek Lady Gagi i Bradley'a Coopera trwa. Ponoć para spędza romantyczne chwile w posiadłości wokalistki w Malibu.

Media na całym świecie nie milkną i co chwilę podają nowe informacje, które mają potwierdzić związek Lady Gagi i Bradleya Coopera. Przypomnijmy, że ich romans miał zacząć się na planie filmu "A Star Is Born". Po miesiącach plotek i spekulacji, Irina Shayk ostatecznie wyprowadziła się od ukochanego. Mimo że Gaga i Cooper nie są już w związkach, to jednak wciąż nie komentują swojej relacji. Od dłuższego czasu nie pojawiają się publicznie i starannie unikają paparazzi. To jednak nie przeszkodziło dziennikarzom, aby odkryć nowe wątki w tej sprawie.

Zobacz jak Bradley Cooper dołączył do Lady Gagi na koncercie w Las Vegas, by zaśpiewać z nią „Shallow”:

Zobacz wideo

Lady Gaga i Bradley Cooper potajemnie spotykają się w Malibu

Jak donoszą zagraniczne źródła, gwiazdy filmu "A Star Is Born" spotykają się w tajemnicy przed wszystkimi w domu artystki w Malibu. 

Gaga i Bradley nadrabiają zaległości. Kiedy tylko mogą, umawiają się w jej domu w Malibu, który położony jest niedaleko domu mężczyzny w Pacific Palisades. Chcą mimo wszystko, mieć trochę prywatności – czytamy na Radar Online.

Jednak to nie wszystko! Okazuje się, że piosenkarka i aktor podróżują wspólnie po całym kraju. W czerwcu Bradley zagrał koncert razem z "Philadelphia Orchestra" w rodzinnym mieście, a towarzyszyła mu podobno Gaga. Natomiast, kiedy wokalistka koncertowała w Nowym Yorku, pod jednym z klubów widziano właśnie Coopera.

Czekacie na oficjalnie potwierdzenie ich związku?

KB