Kurdej-Szatan przymierzyła swój SKĄPY strój do "TzG". Jest załamana. "Dopiero sobie uświadomiłam, na co się zgodziłam"

Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w najnowszej edycji programu "Tańca z gwiazdami". Aktorka po raz pierwszy przymierzyła swój taneczny kostium i martwi się, że za dużo odsłania.

Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Od momentu, kiedy poinformowano, że aktorka spróbuje swoich sił na parkiecie, jest typowana na faworytkę i zwyciężczynię. Właśnie ruszyły przygotowania do show, a uczestnicy mają za sobą oficjalną sesję zdjęciową, promującą najnowszą edycję. Basia po raz pierwszy założyła kreację, w której będzie tańczyć. Na swoim profilu na Instagramie wyżaliła się, że ma teraz sporo wątpliwości.

Barbara Kurdej-Szatan boi się "Tańca z gwiazdami"?

Aktorka wyznała, że jej kostium do tańca jest bardzo skąpy i krótki. Obawia się, że w czasie tańca za dużo odsłoni.

Założyłam pierwszy raz swój kostium. Sytuacja wygląda tak,  dopiero sobie uświadomiłam, w co ja weszłam i na co się zgodziłam. To jest SKĄPY kostium, w którym będę musiała tańczyć i się ruszać. Ech... I będą zbliżenia - żali się Kurdej-Szatan.

W programie bierze udział również mąż Basi, Rafał Szatan. On jest w lepszej sytuacji niż jego  żona, ponieważ będzie tańczył w wygodnym stroju. Zobacz wideo. 

Zobacz wideo

Miejmy nadzieję, że wątpliwości szybko przeminą, bo wiele osób z pewnością będzie bardzo mocno trzymać za Basię kciuki! Myślicie, że Kurdej-Szatan ma szansę na zdobycie kryształowej kuli?

JP

Więcej o:
Komentarze (71)
Barbara Kurdej-Szatan przymierzyła swój SKĄPY strój do "Tańca z gwiazdami". Jest załamana. "Dopiero sobie uświadomiłam, na co się zgodziłam"
Zaloguj się
 • dodosdontquack

  Oceniono 20 razy 20

  a od kiedy ona ma z tym problem?

 • Gość: Wrona

  Oceniono 16 razy 16

  Pali głupa dla atencji.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 14

  Sama wiedziała, na co się zgodziła. Teraz niech nie udaje głupiej. Dla niej liczy się tylko kasa. Boi się, że skąpe stroje uwydatnią jej niezbyt ładną figurę.

 • Gość: Aa

  Oceniono 20 razy 14

  Nie lubię tej pani jest tak zapatrzona w siebie że wydaje jej się że jest piękna ale są ładniejsze kobiety

 • Gość: Mm

  Oceniono 14 razy 10

  O ludzie ta kobieta jest wszędzie i jeszcze wszędzie mężusia wlecze:(

 • Gość: Ble

  Oceniono 8 razy 8

  Celebryci z Bożej łaski...

 • Gość: Producenci sie przejada na niej.

  Oceniono 9 razy 7

  Boze, kto ja wykreowal i meczy bezlitosnie. W reklamie telefonii byla fajna ale jako pozalsieboze aktorka i piosenkarka to niskie loty. Ma parcie na szklo i kase jak zadko kto. Targa gdzie moze za soba swojego Szatana. Bleee. Ile mozna ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX