Kurdej-Szatan przymierzyła swój SKĄPY strój do "TzG". Jest załamana. "Dopiero sobie uświadomiłam, na co się zgodziłam"

Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w najnowszej edycji programu "Tańca z gwiazdami". Aktorka po raz pierwszy przymierzyła swój taneczny kostium i martwi się, że za dużo odsłania.

Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Od momentu, kiedy poinformowano, że aktorka spróbuje swoich sił na parkiecie, jest typowana na faworytkę i zwyciężczynię. Właśnie ruszyły przygotowania do show, a uczestnicy mają za sobą oficjalną sesję zdjęciową, promującą najnowszą edycję. Basia po raz pierwszy założyła kreację, w której będzie tańczyć. Na swoim profilu na Instagramie wyżaliła się, że ma teraz sporo wątpliwości.

Barbara Kurdej-Szatan boi się "Tańca z gwiazdami"?

Aktorka wyznała, że jej kostium do tańca jest bardzo skąpy i krótki. Obawia się, że w czasie tańca za dużo odsłoni.

Założyłam pierwszy raz swój kostium. Sytuacja wygląda tak,  dopiero sobie uświadomiłam, w co ja weszłam i na co się zgodziłam. To jest SKĄPY kostium, w którym będę musiała tańczyć i się ruszać. Ech... I będą zbliżenia - żali się Kurdej-Szatan.

W programie bierze udział również mąż Basi, Rafał Szatan. On jest w lepszej sytuacji niż jego  żona, ponieważ będzie tańczył w wygodnym stroju. Zobacz wideo. 

Zobacz wideo

Miejmy nadzieję, że wątpliwości szybko przeminą, bo wiele osób z pewnością będzie bardzo mocno trzymać za Basię kciuki! Myślicie, że Kurdej-Szatan ma szansę na zdobycie kryształowej kuli?

JP