Syn Zenona Martyniuka jednak się rozwodzi. Do sądu wpłynął już pozew. "Ewelina domaga się orzeczenia o winie męża"

Syn Zenona Martyniuka - Daniel - oznajmił ostatnio, że definitywnie rozstaje się ze swoją żoną, matką swojego dziecka. Jak informuje "Twoje Imperium" pozew trafił już do sądu, ale to nie Daniel go złożył - zrobiła to Ewelina.

Daniel i Ewelina - syn i synowa Zenona Martyniuka - ledwo się pobrali, a już się rozwodzą. Informacje o kryzysie w ich związku docierały już od dłuższego czasu. Teraz jednak sprawa znalazła swój koniec w sądzie. Jak donosi "Twoje Imperium", jest już złożony pozew rozwodowy.

Daniel M. - syn Zenka Martyniuka - rozwodzi się

Daniel M. i jego żona Ewelina rozpoczynają sądową batalię rozwodową. Będzie ciężko, bowiem do ustalenia jest nie tylko podział majątku, ale i opieka nad dzieckiem. Do tej pory wydawało się, że być może słowa o rozwodzie są tylko jednym z wielu elementów kryzysu między nimi - Daniel już kilka razy po ślubie wspominał, że rozwód nastąpi za moment.

Teraz "Twoje Imperium" informuje, że pozew rozwodowy został już złożony. I to nie przez Daniela, który odgrażał się, że to zrobi. O swoje postanowiła zawalczyć wreszcie Ewelina, jego żona.

Pozew jest już złożony w sądzie w Koninie. Jak się dowiedzieliśmy od rzecznika tamtejszego sądu, Ewelina Martyniuk już od trzech tygodni czeka na wyznaczenie terminu pierwszej rozprawy rozwodowej. Domaga się ponoć orzeczenia o winie męża oraz alimentów - twierdzi "Twoje Imperium".

Daniel M. i Ewelina - burzliwe małżeństwo

Syn Zenka Martyniuka wziął ślub w zeszłym roku w październiku. Już trzy miesiące później pisaliśmy o pierwszym poważnym kryzysie. Ciężarną Ewelinę wyzywał na nagraniach, zarzucał jej, że "złapała go na dziecko". Kiedy Ewelina urodziła, przez chwilę wydawało się, że jednak młodzi się dogadają. Nic z tych rzeczy.

Na początku lipca ogłosił, że rozwodzi się z młodszą o 10 lat żoną. Co więcej, chce walczyć o prawa do opieki nad córką. Kilka dni temu oświadczał na Instagramie, że rozwodu jednak nie będzie, zaś pomiędzy nim a Eweliną jest "wszystko bardzo dobrze". Teraz jego konto na Instagramie zniknęło - zbiegło się to z nowymi informacjami, jakoby to właśnie Ewelina miała złożyć pozew rozwodowy. Przypadek?

Ewelinie przydałaby się taka koleżanka, jak ma Justyna Żyła:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (95)
Syn Zenona Martyniuka jednak się rozwodzi. Do sądu wpłynął już pozew. "Ewelina domaga się orzeczenia o winie męża"
Zaloguj się
 • Gość: Viola

  Oceniono 59 razy 57

  Szybki ślub w 5 mieciącu bo na wsi lepiej być rozwódką z dzieckiem niż panna z dzieckiem, Chcieli to mają, bieganina po sadach będzie i wzajemne oskarżenia, a było sie wstrzymać ze slubem świat by się nie zawalił.

 • Gość: gosc

  Oceniono 52 razy 48

  Po tylu upokarzających tekstach o sobie i tak długo zwlekała z wniesieniem sprawy o rozwód

 • Gość: abc

  Oceniono 53 razy 45

  po tym co przeszła rozwód powinien być z orzeczeniem jego winy, tylko z tymi alimentami to dla niego żadna kara, bo rodzice będą płacić kasiorkę za rozwydrzonego bachora

 • Gość: M.

  Oceniono 36 razy 36

  No dobrze, on jest wylacznie winny rozpadowi malzenstwa, a ona jest wylacznie winna jego zawiazaniu! Patrzcie i uczcie sie starzy rodzice: nigdy nie zmuszajcie dzieci do slubu, bo marnujecie im zycie! Ciaza to nie powod do slubu!!! I uczcie sie dzieci: malzenstwo to nie zart! Nie idzie sie do slubu "bo tak wypada", bo "rodzice kaza", bo potem tylko placz i zgrzytanie zebow!!!

 • Gość: Winston Smith

  Oceniono 35 razy 31

  Normalny to on nie jest, znaczy syn Zenka M

 • Gość: Saba

  Oceniono 25 razy 25

  Nareszcie jakaś mądra decyzja! Brawo Ewelina! Ten typ nie jest Ciebie wart. Szkoda tylko Laurki ale po co jej taki porąbany tatuś. Powodzenia!

 • Gość: Ewa

  Oceniono 31 razy 25

  Taka ładna dziewczyna młodziutka co ona widziała w takim podlotku, ani on ładny ani mądry//

 • Gość: Beata

  Oceniono 24 razy 24

  Wreszcie dziewczyna poszła po rozum do głowy! Niby dorosły facet a zachowanie 16latka! Tyle razy ją upokorzył publicznie! Teraz dowiodła że nie tylko jest ładna ale i ma w głowie poukładane

 • Gość: YAX

  Oceniono 24 razy 24

  brawo dziewczyna z nim nie będzie życia on to wieczny rozkapryszony bachor bogatego tatusia a ty jesteś młoda i szkoda marnować życie z takim ZEREM .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX