Beata Kozidrak jako więźniarka. O spocie Netfliksa mówią dziś wszyscy! Słusznie, bo to najlepsze, co widzieliście od dawna

Beata Kozidrak wystąpiła w wideo Netfliksa promującym nowy sezon serialu "Orange Is The New Black". Oczywiście w boskiej mini i drogich szpilkach luksusowej marki. Jej fani są zachwyceni.

Beata Kozidrak to niekwestionowanie jedna z najpopularniejszych, polskich wokalistek. Nic więc dziwnego, że Netflix to właśnie ją postanowił zaangażować do udziału w najnowszym spocie reklamującym ostatni sezon hitowego serialu "Orange Is The New Black". Wcześniej w tej roli mogliśmy oglądać Magdę Gessler, która pouczała więzienną kucharkę, jak się gotuje.

Beata Kozidrak reklamuje serial Netfliksa

Wideo z Kozidrak natychmiast podbiło serca internautów. Wokalistka nawet w pomarańczowym, więziennym wdzianku, wygląda rewelacyjnie, ale to jej druga stylizacja robi większą furorę. Beata w minisukience, która nawet nie sięga do połowy uda, prezentuje się po prostu bosko. Uwagę przykuwają też jej kolorowe szpilki od Christiana Louboutina, które można dostać w sklepie Moliera2 za 2 550 zł.

Szpilki, w których pojawiła się Beata Kozidrak w spocie NetflixaSzpilki, w których pojawiła się Beata Kozidrak w spocie Netflixa Screen z www.moliera2.com

A do tego, diwa śpiewa swoje największe przeboje i ma małą, aktorską rolę.

Zobacz najnowszy spot "Orange Is The New Black" z udziałem Beaty Kozidrak.

Zobacz wideo

Internauci zachwycają się giwazdą.

Sztos, Pani Beato!
Beata, jesteś the best.
Super. Pani to ma ikrę i nogi.
Mistrzostwo świata! - piszą fani.

Zgadzamy się. Sztos!

JP