Doda zdradziła, ile życzy sobie za reklamę. To wyjaśnia, dlaczego nie ma jej na billboardach. "Jestem piosenkarką, to wbrew moim zasadom"

Doda raczej stroni od reklam, a powodem są pieniądze. W wywiadzie dla magazynu "Forbes" wokalistka zdradziła, ile życzy sobie za spot. Suma robi wrażenie.

Niegdyś Doda była chodzącą reklamą. Promowała lody, sieć marketów RTV i AGD. Dziś trudno dostrzec ją na warszawskich billboardach, na Instagramie także stroni od reklam. Powód? Rabczewska nie chce występować w spotach. Ale być może rozchodzi się także o pieniądze. 

ZOBACZ WIDEO: Doda zaprasza uczestników parady równości na swój koncert w Białymstoku

Zobacz wideo

Doda zdradziła, ile życzy sobie za reklamę

Rabczewska w wywiadzie dla magazynu "Forbes" przyznała, że w kwestii reklamy po prostu się ceni. Ma swój cennik, który dostosowany jest do produktu oraz czasu trwania kampanii. Dziennikarz, by dowiedzieć się, o jakich pieniądzach jest mowa, hipotetycznie zaproponował Rabczewskiej reklamę telewizyjną. Umownie zgodzili się na rok jej trwania oraz realizację dwóch spotów. Co na to Doda? Padła konkretna suma: 

Pół miliona złotych za spot.

Dziennikarz zauważył więc, że z pewnością reklamodawcom łatwiej znaleźć jest mniej znaną twarz, ale też zapłacić jej dużo mniej pieniędzy. Doda zgodziła się z tym stwierdzeniem. 

To jasne. Nie mówię, że będzie łatwo, mówię, że będzie warto. Jeżeli zobaczysz mnie w jakiejś reklamie, to będziesz pewny, że dla tej marki liczy się jakość, nie ilość.

Rabczewska podkreśliła też, że przede wszystkim jest piosenkarką, a nie "słupem ogłoszeniowym". 

Nie mogę co drugi dzień robić postów za hajs w koszulkach, bo jestem piosenkarką. To wbrew moim zasadom. To jest drobnica, ja po nią nie sięgam z szacunku choćby do samej siebie. Ostatnio miałam ofertę reklamową od bardzo znanej, wielkiej firmy. Chodziło o zareklamowanie w spocie internetowym w sposób dość kontrowersyjny produktu, o którym nie mogę nic powiedzieć poza tym, że pomysł był tak zabawny i rozbrajający, że podałam najniższą z możliwych kwot, żeby się nie przerazili. Okazała się dwa razy większa od tego, co zaproponowała inna bardzo znana twarz show-biznesu - zdradziła Doda.

Chcielibyście zobaczyć Dodę w jakieś reklamie? Piszcie pomysły. 

DH

Więcej o:
Komentarze (71)
Doda zdradziła, ile życzy sobie za reklamę. To wyjaśnia, dlaczego nie ma jej na billboardach. "Jestem piosenkarką, to wbrew moim zasadom"
Zaloguj się
 • helwiusz

  Oceniono 83 razy 73

  <<Jeżeli zobaczysz mnie w jakiejś reklamie, to będziesz pewny, że dla tej marki liczy się jakość, nie ilość.>>

  Żadna firma, która dba o jakość, nie uczyni swoją "twarzą" osoby tak wulgarnej.

 • Gość: gość

  Oceniono 58 razy 52

  Wcześniej występowała w wielu reklamach i jakoś nie kłóciło jej się to z byciem piosenkarką. Po prostu nikt poważny nie chce jej już zatrudniać do promocji swoich produktów. Nie ma sensu dorabiać ideologii, skoro każdy ogarnięty człowiek wie jak jest. Czas Dody się skończył i żadne jej bajeczki tego nie zmienią.

 • Gość: k

  Oceniono 44 razy 38

  Ale kto by chciał żeby tak wulgarna i skompromitowana kobita, z zarzutami karnymi cokolwiek cokolwiek im reklamowala!!
  Kwota nie ma znaczenia jak osoba jest tego warta.
  Doda to antyreklama dla kazdego produktu.

 • Gość: Zzz

  Oceniono 42 razy 38

  Ja mysle, ze po aferach z nią związana, nikt nie chce ja zatrudnić w reklamach.

 • Gość: nie chcemy

  Oceniono 33 razy 33

  Nie, nie chcielibyśmy zobaczyć Dody ani w reklamie, ani w ogóle.

 • Gość: uuu

  Oceniono 28 razy 28

  Hmm czemu jej nie wierzę? kto by chciał zlecić reklamę swojego produktu celebrytce która była sławna z pokazywania cycków i d... oraz z zarzutami prokuratorskimi, nawet już nie producent lodów.

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 23

  Ale koncertów też nie graco kie nagrywa... Wymuszenia też idą kiepsko... Ostatnio znalazło się paru naiwnych dali kasę na film... Drugi raz na taki nr chyba ślepego i gluchego by zrobiła z tym swoim nositorbą

 • Gość: gosc

  Oceniono 22 razy 22

  Mówienie o zasadach kłóci się jakoś z dotychczasowym wizerunkiem tej pani.Teraz to tylko dobra mina do złej gry została

 • Gość: gosc

  Oceniono 18 razy 18

  dorota zawsze umie obrocic kota ogonem,nie dlatego Cie nie ma,bo za duzo chcesz, ale dlatego,ze nikt ci nie proponuje,karana osoba raczej zle sie kojarzy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX