Mąż Kaczorowskiej pokazał nowe zdjęcie aktorki z dzieckiem. Widać zmęczenie porodem, ale jest piękne. Jego podpis rozczula

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zostali rodzicami. Mąż aktorki właśnie pokazała nowe zdjęcie, które zostało wykonane zaraz po porodzie. Opatrzył je pięknym podpisem.
Zobacz wideo

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela 26 lipca powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Tancerka urodziła córeczkę i choć nie zdradziła jeszcze jej imienia, to pochwaliła się zdjęciami, na których widać dziewczynkę. Teraz w ślady Kaczorowskiej poszedł jej mąż. Na jego Instagramie również znalazło się urocze zdjęcie ze szpitala (wszystkie zdjęcia wykonała profesjonalna fotografka Ewelina Obuchowska). 

 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela rodzicami

Maciej Pela nie kryje, że narodziny córki były dla niego wielkim przeżyciem. Na Instagramie zdradza wszak, że cieszy się z córki i tego, że będzie mógł sprawdzić się w roli taty. 

Stan na 28.07 - liczba zmienionych pieluch: 8, kup: 2, snu: niewiele, endorfin: niezliczona ilość! - napisał. 

To, co jednak zwraca uwagę, to słowa, które skierował do Agnieszki Kaczorowskiej. Pela nie tylko publicznie wyznał żonie miłość (to właściwie robił już wielokrotnie), ale podziękował jej i nazwał ją bohaterką. 

Moja żona to bohaterka! @agakaczor kocham i dziękuję! - czytamy we wpisie. 

Prawda, że to urocze?

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.