Mąż Kaczorowskiej pokazał nowe zdjęcie aktorki z dzieckiem. Widać zmęczenie porodem, ale jest piękne. Jego podpis rozczula

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zostali rodzicami. Mąż aktorki właśnie pokazała nowe zdjęcie, które zostało wykonane zaraz po porodzie. Opatrzył je pięknym podpisem.
Zobacz wideo

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela 26 lipca powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Tancerka urodziła córeczkę i choć nie zdradziła jeszcze jej imienia, to pochwaliła się zdjęciami, na których widać dziewczynkę. Teraz w ślady Kaczorowskiej poszedł jej mąż. Na jego Instagramie również znalazło się urocze zdjęcie ze szpitala (wszystkie zdjęcia wykonała profesjonalna fotografka Ewelina Obuchowska). 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela rodzicami

Maciej Pela nie kryje, że narodziny córki były dla niego wielkim przeżyciem. Na Instagramie zdradza wszak, że cieszy się z córki i tego, że będzie mógł sprawdzić się w roli taty. 

Stan na 28.07 - liczba zmienionych pieluch: 8, kup: 2, snu: niewiele, endorfin: niezliczona ilość! - napisał. 

To, co jednak zwraca uwagę, to słowa, które skierował do Agnieszki Kaczorowskiej. Pela nie tylko publicznie wyznał żonie miłość (to właściwie robił już wielokrotnie), ale podziękował jej i nazwał ją bohaterką. 

Moja żona to bohaterka! @agakaczor kocham i dziękuję! - czytamy we wpisie. 

Prawda, że to urocze?

AG 

Więcej o:
Komentarze (59)
Mąż Kaczorowskiej pokazał nowe zdjęcie aktorki z dzieckiem. Widać zmęczenie porodem, ale jest piękne. Jego podpis rozczula
Zaloguj się
 • Gość: Kinka

  Oceniono 37 razy 29

  Do czego ten świat zmierza.. o liczbie kup się informuje i wszyscy się tym jarają

 • Mnietek Kowalski

  Oceniono 35 razy 27

  Porodem się zmęczyła. Ale jeszcze dała radę wrzucić zdjęcia na insta.

 • Gość: asha

  Oceniono 22 razy 18

  Grunt to ochrona prywatności i brak intymnych wyznań na forum publicznym.

 • Gość: An

  Oceniono 19 razy 17

  Zdjęcie jest piękne,pokazuje niesamowita gamę uczuć i emocji. Ale czuję niesmak,bo to powinno być dla najbliższych. Czy warto tak sprzedawać prywatnosc,? No nie wiem ...

 • Gość: Goscc

  Oceniono 16 razy 14

  Wszystko na sprzedaż

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 12

  Tylko ona jedna właśnie urodzila i teraz się zacznie za ile wózek fotelik do samochodu łóżeczko itd

 • Gość: Rodzic

  Oceniono 24 razy 10

  GRATULACJE! Niech ta mała dziecina chowa się zdrowo i jest dumą rodziców! Rodzicom ogrom miłości, cierpliwości i przespanych nocy. Wszelkiego DOBRA nowa polska RODZINO!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX