Kinga Rusin i Marek Kujawa świętują 9. rocznicę związku. Pokazała prześliczne zdjęcia. "Nie przestaję się uśmiechać"

Kinga Rusin zdradziła, że ona i Marek Kujawa są ze sobą już 9 lat. Na Instagramie wyznała, jak czuje się w związku z prawnikiem.

Kinga Rusin ma na swoim koncie jedno nieudane małżeństwo. Dziennikarka w 1994 roku poślubiła Tomasza Lisa. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu i 2006 roku uzyskali rozwód. Rusin przez długi czas była samotna, ale w 2010 roku w jej życiu pojawił się przystojny prawnik Marek Kujawa. Teraz para obchodzi 9. rocznicę związku. Prezenterka pochwaliła się tym faktem na swoim Instagramie.

Kinga Rusin świętuję 9. rocznicę związku

Kinga Rusin ma powód do radości, bo razem ze swoim partnerem Markiem Kujawą obchodzi 9. rocznicę związku.

Jest taka jedna osoba, która sprawia, że nie przestaję się uśmiechać. I tak jest od dziewięciu lat - napisała na Instagramie.  

Kinga Rusin o partnerze

Kinga Rusin bardzo rzadko publicznie pokazuje się z Markiem Kujawą. Niewiele też mówi o życiu prywatnym, jakie wiedzie u boku prawnika. Wiadomo jednak, że Kujawa jest nie tylko miłością Rusin, ale też jej partnerem biznesowym. Wspólnie prowadzą bowiem firmę produkującą naturalne kosmetyki.

Nie mamy wolnych weekendów, ale za to pracujemy we wspaniałych miejscach, często w najbardziej odległych i najpiękniejszych zakątkach świata. Dużo podróżujemy służbowo, ale też przy okazji zwiedzamy, poznajemy niesamowitych ludzi, podziwiamy spektakularne krajobrazy. I to wszystko robimy razem, mając zarówno satysfakcję zawodową, jak i wiele frajdy z bycia non stop we dwójkę. Życie prywatne trochę się nam wymieszało z zawodowym, ale nie mam wrażenia, że któremukolwiek z nas to przeszkadza - powiedziała jakiś czas temu w rozmowie z magazynem "Viva!"

Dziennikarka zdradziła przy tym, że u boku Kujawy czuje się szczęśliwa i spełniona. 

Spełniło się mnóstwo moich marzeń, mam odchowane, mądre i kochane córki, wspaniałego partnera, który jest moim najlepszym przyjacielem i wielkim wsparciem - wyznała "Vivie!". 

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak pogratulować zakochanym i życzyć im kolejnych wspólnych lat u swego boku.

Zobacz wideo

AG  

Więcej o: