Syn Żyły wstydziłby się, gdyby jego mama została policjantką. Woli jej rozbieraną sesję w "Playboyu". Jest odpowiedź funkcjonariuszy

Justyna Żyła w wywiadzie dla "Vivy" została zapytana o to, jak na jej sesję w "Playboyu" zareagowała rodzina. Celebrytka przyznała, że jej syn bardziej wstydziłby się, gdyby pracowała w policji. Teraz funkcjonariusze postanowili odpowiedzieć na jej słowa.

Ostatnio o Justynie Żyle zrobiło się cicho, ale jak się okazuje, na jej powrót nie musieliśmy długo czekać. Celebrytka udzieliła wywiadu magazynowi "Viva", w którym opowiedziała, jak na jej rozbieraną sesję zareagowali najbliżsi. Celebrytka zacytowała słowa swojego syna, który miał wyznać, że bardziej wstydziłby się, gdyby była policjantką. Efekt? Głos w sprawie postanowili zabrać sami funkcjonariusze. 

Czy Justyna Żyła ma już nowego partnera? ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo

Policja odpowiada Justynie Żyle

Wahałam się, rozmawiałam z rodzicami, synem i z dalszą rodziną. Syn powiedział, że bardziej by się wstydził, jakbym pracowała w policji. Nie wiem, co ma jedno do drugiego, ale tak mi powiedział - tak brzmiały wypowiedziane przez Justynę słowa.

Reakcja policji? Niespodziewana, ale w punkt. Fanpage Polska Policja opublikował wpis, w którym zaprosił Justynę wraz z synem na komisariat. 

Pani Justyno, serdecznie zapraszamy do nas z synem. Warto zobaczyć, jak dzieci żartują i uśmiechają się do policjantów (kilka zdjęć poniżej). Może lepiej, niż Pani to robiła, wytłumaczymy mu, że jak będzie na przykład potrzebował szybkiej pomocy, to może o nią poprosić każdego policjanta, zatrzymać radiowóz czy zadzwonić pod nr 997 - czytamy. 

Pod wpisem już pojawiło się sporo komentarzy. Zdecydowanie większa część internautów stanęła po stronie... polskiej policji. 

Brawo dla policji polskiej. DZIĘKUJEMY za to, że nareszcie czujemy się bezpiecznie w naszym kraju.
I taka powinna być policja.

No to teraz czas na ruch Justyny. Czym tym razem nas zaskoczy? 

DH