Syn Żyły wstydziłby się, gdyby jego mama została policjantką. Woli jej rozbieraną sesję w "Playboyu". Jest odpowiedź funkcjonariuszy

Justyna Żyła w wywiadzie dla "Vivy" została zapytana o to, jak na jej sesję w "Playboyu" zareagowała rodzina. Celebrytka przyznała, że jej syn bardziej wstydziłby się, gdyby pracowała w policji. Teraz funkcjonariusze postanowili odpowiedzieć na jej słowa.

Ostatnio o Justynie Żyle zrobiło się cicho, ale jak się okazuje, na jej powrót nie musieliśmy długo czekać. Celebrytka udzieliła wywiadu magazynowi "Viva", w którym opowiedziała, jak na jej rozbieraną sesję zareagowali najbliżsi. Celebrytka zacytowała słowa swojego syna, który miał wyznać, że bardziej wstydziłby się, gdyby była policjantką. Efekt? Głos w sprawie postanowili zabrać sami funkcjonariusze. 

Czy Justyna Żyła ma już nowego partnera? ZOBACZ WIDEO:

Policja odpowiada Justynie Żyle

Wahałam się, rozmawiałam z rodzicami, synem i z dalszą rodziną. Syn powiedział, że bardziej by się wstydził, jakbym pracowała w policji. Nie wiem, co ma jedno do drugiego, ale tak mi powiedział - tak brzmiały wypowiedziane przez Justynę słowa.

Reakcja policji? Niespodziewana, ale w punkt. Fanpage Polska Policja opublikował wpis, w którym zaprosił Justynę wraz z synem na komisariat. 

Pani Justyno, serdecznie zapraszamy do nas z synem. Warto zobaczyć, jak dzieci żartują i uśmiechają się do policjantów (kilka zdjęć poniżej). Może lepiej, niż Pani to robiła, wytłumaczymy mu, że jak będzie na przykład potrzebował szybkiej pomocy, to może o nią poprosić każdego policjanta, zatrzymać radiowóz czy zadzwonić pod nr 997 - czytamy. 

Pod wpisem już pojawiło się sporo komentarzy. Zdecydowanie większa część internautów stanęła po stronie... polskiej policji. 

Brawo dla policji polskiej. DZIĘKUJEMY za to, że nareszcie czujemy się bezpiecznie w naszym kraju.
I taka powinna być policja.

No to teraz czas na ruch Justyny. Czym tym razem nas zaskoczy? 

DH

Więcej o:
Komentarze (296)
Żyła twierdzi, że syn wstydziłby się, gdyby pracowała na policji. Funkcjonariusze odpowiadają: Serdecznie do nas zapraszamy
Zaloguj się
 • Gość: ^_^

  Oceniono 190 razy 142

  Synek pewnie już się w podejrzanym towarzystwie obraca, skoro rzuca takimi tekstami . A już hitem jest,że mama pyta go o zdanie czy pokazać pupę w magazynie dla panów. Nie ogarniam,zwłaszcza że mam dwóch synów.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 178 razy 138

  Jeśli jej syn woli żeby się rozbierała niż pracowała w policji, to znaczy że rośnie mały patus. A w każdym razie mnie się kojarzy z taka typowa nastoletnia patologią, dla której policjanci to „psy” i zło, bo mogą ich złapać.

 • Gość: ewela

  Oceniono 127 razy 103

  Naprawdę lepiej jak ta Pani się nie oddzywa... wstyd takie rzeczy mówić...

 • Gość: ktos

  Oceniono 116 razy 68

  Biorąc pod uwagę że milicja zajmuje się ściganiem osób z białymi różami, a nacjonalistów jakby mniej to może chłopina ma nieco racji?

 • log182

  Oceniono 76 razy 46

  Nie dziwię się takiej idiotycznej wypowiedzi syna Żyły, biorąc pod uwagę fakt, kto przekazał mu geny.

 • Gość: gosciowa

  Oceniono 62 razy 38

  Widocznie widzial jak policja oklada palkami protestujacych w obronie konstytucji albo broniacych sie przed 'patriotami' i 'katolikami' uczestnikow czarnych marszow, albo lgbt. A moze nawet widzial konfetti?

 • Gość: wer

  Oceniono 54 razy 34

  Droga Policjo, sprzedałaś się władzy jak za komuny, ludzie wami niestety gardzą, i to wasza wina, a zwłaszcza pajaców z ministerstwa i klęczników z głównej, wojewódzkich i powiatowych. Wstyd.

 • bb7676

  Oceniono 90 razy 34

  nie przepadam za justyną żyłą ale przyznaję racje jej synowi. tak drodzy policjanci, po trzech dekadach odbudowywania wizerunku znów jesteście w miejscu w którym kiedyś był milicja. wasz brak kręgosłupa moralnego, brak poszanowania prawa, liczni bandyci w waszych szeregach i przede wszystkim polityczna służalczość bez poszanowania prawa sprawia, że nawet dzieci się was wstydzą

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX