"The Voice of Poland". Aleksander Baron jako pierwszy zdradził na Instagramie skład trenerski programu. Zacne grono!

"The Voice of Poland". Aleksander Baron zdradził nowy skład jurorski programu. W fotelach oprócz niego zasiądą Tomson, Michał Szpak, Margaret i Kamil Bednarek.

"The Voice of Poland" to jeden z najbardziej lubianych przez widzów programów rozrywkowych. W jesiennej ramówce TVP zobaczymy już 10. odsłonę show. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że jubileuszowa odsłona będzie różniła się od poprzednich. Przede wszystkim zabraknie w niej Barbary Kurdej-Szatan, którą stacja zwolniła za poglądy polityczne. Nieoficjalnie mówi się, że zastąpi ją Marcelina Zawadzka.

ZOBACZ TEŻ: Robert Janowski skomentował zwolnienie Kurdej-Szatan z TVP. Gwiazdor ostro o swoim byłym pracodawcy. "Trzeba być po jednej stronie"

Zmianom uległ także skład jury. W poprzedniej edycji produkcji w fotelach zasiedli Grzegorz Hyży, Patrycja Markowska, Michał Szpak oraz Piotr Cugowski. Aleksander Baron, który w pojawił się już w poprzednich odsłonach razem z Tomsonem, zdradził nowy skład trenerów.

"The Voice of Poland". Aleksander Baron zdradził skład jury

W tej edycji jurorami będą:

  • Baron i Tomson
  • Margaret
  • Michał Szpak
  • Kamil Bednarek.
It’s official! Kręcimy jubileuszową 10. edycję "The Voice of Poland" w tak zacnym składzie!Kto tęsknił za programem? - napisał w poście Baron.
 

W komentarzach nie brakuje zachwytów.

Co za ekipa!
Nie mogę się doczekać.

A wy? Będziecie oglądać "The Voice of Poland"?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.