Michał Wiśniewski usunął tatuaż z imieniem Dominiki Tajner! Pokazał relację na żywo. Zastąpił go nowym, rodzinnym

Michał Wiśniewski jednym gestem podkreślił, że jest już gotów na kolejny związek. "Dominikę" zastąpiły daty urodzin jego dzieci.

Na początku lat dwutysięcznych Michał Wiśniewski bez wątpienia był jedną z największych gwiazd w Polsce. Dwie dekady później zmaga się z bankructwem, a zamiast o kolejnych sukcesach zawodowych media rozpisują się o jego kolorowym życiu prywatnym.

Zaledwie kilka miesięcy temu Dominika Tajner ogłosiła w sieci, że Michał Wiśniewski złożył pozew rozwodowy. Od tamtej pory spekulowano, czy para da sobie drugą szansę. Wiele wskazuje jednak na to, że wokalista już dawno zapomniał, a przynajmniej chce jak najszybciej zapomnieć o swojej żonie.

Ostatnio paparazzi przyłapali go na czułościach z tajemniczą Pauliną. Para wybrała się razem na koncert Bon Jovi w Warszawie. Póki co nie wiadomo, czy to przelotna znajomość, czy może coś poważniejszego. Złośliwi twierdzą, że kobieta lada moment zostanie piątą żoną Wiśniewskiego.

Michał Wiśniewski usunął "Dominikę"

Pikanterii dodaje fakt, że lider "Ich Troje" właśnie usunął tatuaż z imieniem swojej (jeszcze) obecnej żony. Jak na showmana przystało, zadbał o to, żeby dowiedziało się o tym jak najwięcej osób, dlatego na swoim profilu na Facebooku zamieścił transmisję z zabiegu.

To on właśnie robił te wszystkie dziarki, które potem musiał ukrywać. No, nie róbmy scen - mówi na nagraniu.

Po wszystkim, Wiśniewski pochwalił się w sieci nowym tatuażem. Są to daty narodzin jego dzieci.

Nowy tatuaż Michała WiśniewskiegoNowy tatuaż Michała Wiśniewskiego Facebook Michała Wiśniewskiego

Ładny?