Oleh i Magda wrzucili pierwsze wspólne zdjęcie. On: Z moją Myszką, pierwsze, ale nie ostatnie. Opis u niej? Chyba nadal nie jest przekonana do tej miłości

Związek Madzi i Oleha z "Big Brothera" wszedł właśnie na kolejny etap. Para wrzuciła do sieci pierwsze wspólne zdjęcie.

Powracający po latach "Big Brother" z miejsca stał się telewizyjnym hitem. Niemałą zasługę mieli oryginalni bohaterowie, którzy dostarczali widzom różnych emocji. Czasami dość skrajnych... Program wygrała ostatecznie Magda Wójcik. Jeszcze w domu Wielkiego Brata pomiędzy nią, a Olehem zaczęło rodzić się uczucie.

Związek Magdy i Olega od początku wzbudza wiele emocji. Oto jak skomentowała go zwyciężczyni "Big Brothera".

Zobacz wideo

Ostatnie tygodnie "Big Brothera" kręciły się głównie wokół Magdy Wójcik i Oleha Riashentseva. Kiełkująca przed kamerami miłość podzieliła widzów. Jedni kibicowali zakochanym, a drudzy uważali, że ta dwójka nie powinna być razem. Tego samego zdania była część uczestników, w tym Łukasz, który otwarcie wyznał, że według niego, Oleh chce wykorzystać popularność Magdy.

"Big Brother". Pierwsze wspólne zdjęcie Madzi i Oleha

Od zakończenia programu minął już ponad miesiąc. Najpopularniejsi uczestnicy wykorzystali swoją nagłą sławę i zostali "gwiazdami Instagrama". To stamtąd wiemy, że pomiędzy Olehem, a Magdą układa się coraz lepiej. Chłopak pochwalił się ostatnio pierwszym wspólnym zdjęciem, na którym są tylko we dwoje.

 
W końcu wspólne zdjęcie z moją myszką - czytamy w opisie.

W komentarzach od razu pojawiły się komplementy od fanów.

Jakie słodziaki.
Zakochani są wspaniali!
Cudowna, a zarazem najpiękniejsza para - piszą.

Co ciekawe, Magda wrzuciła na swój profil to samo zdjęcie. Jej opis nie był jednak tak romantyczny...

Trochę bardziej elegancko.

Kibicujecie im?