Wojewódzki sprzedaje kubki ze swoim imieniem. Komentuje Biedroń: A gdzie dla mnie? Odpowiedź Kuby nie wszystkich rozśmieszyła. "Jesteś prostak"

Kuba Wojewódzki znowu zaskoczył swoich fanów. Tym razem dziennikarz zaczął sprzedawać kubki z logo swojego programu. Przy okazji "błysnął" niesmacznym żartem.

Kuba Wojewódzki niedawno został restauratorem. Dziennikarz spełnił jedno ze swoich wielu marzeń i razem ze wspólnikiem otworzył restaurację na warszawskim Powiślu. Niewinni Czarodzieje 2.0 to hipsterski lokal, który wieczorami zamienia się w klub muzyczny. Wśród modnych warszawiaków cieszy się on ogromną popularnością. Nic dziwnego, w końcu mogą spotkać tam samego "króla TVN". A ten postanowił właśnie zrobić swoim fanom kolejną niespodziankę.

Wojewódzki idzie w sprzedaż gadżetów

Program "Kuba Wojewódzki" od lat cieszy się ogromną popularnością. Mimo że w ostatnim sezonie jego audytorium znacznie zmalało, show wciąż ma wiernych fanów, którzy co wtorek zasiadają przed telewizorami. Choć trudno w to uwierzyć, dziennikarz do tej pory nie sprzedawał żadnych gadżetów z logo programu. Jednak przedsiębiorcza gwiazda najwyraźniej stwierdziła, że autorski lokal jest idealnym miejscem na to, żeby to zmienić.

Zobaczcie, jakimi biznesami zajmują się inne gwiazdy

Zobacz wideo

Kuba oznajmił na Instagramie, że właśnie ruszyła sprzedaż kubków, sygnowanych nazwą jego show. Oczywiście można je nabyć jedynie w restauracji Niewinni Czarodzieje 2.0. Sprytny marketingowy zabieg, który z całą pewnością przyciągnie większą liczbę klientów, którzy "przy okazji" kupią drinka, a może nawet zjedzą obiad. Wojewódzki nie zdradził, jaka jest cena gadżetu, również w komentarzach pod zdjęciem na próżno szukać takiej informacji. Będąc jednak przy nich, nie sposób pominąć niesmacznej uwagi dziennikarza pod adresem Roberta Biedronia.

Lider Wiosny zażartował:

A gdzie dla mnie kubek?

Wojewódzki wypalił mu w odpowiedzi, że w Białymstoku. Co w kontekście ataku kiboli na uczestników Marszu Równości w tym mieście było, mówiąc delikatnie, niezbyt udane. Swój sprzeciw wobec takich "żartów" wyraziła jedna z internautek.

To miało być śmieszne? Chcesz lgbt zabijać, to proszę. Jesteś prostak i cham. A może homofob. Człowieku, niech ci ktoś pluje w twarz, rzuca kamienie, wyzywa, to może wróci rozum do głowy, bo teraz to jesteś okropny i wymagam od ciebie odrobiny kultury - napisała oburzona fanka.

Trudno komentować quasi-błyskotliwe komentarze Wojewódzkiego, który od lat lubi prowokować internautów. Ale kubki mogą okazać się prawdziwym hitem. 

AD