Aleksandra Domańska bawi się topless na plaży. Dawno nie widzieliśmy takich zdjęć na Instagramie. "Jak miło w końcu zobaczyć normalne ciało"

Aleksandra Domańska znów pokazuje, że naturalność jest w cenie. Jej ostatnie zdjęcia przypadną do gustu wielu kobietom.

Aleksandra Domańska zyskała popularność dzięki głównej roli w komedii romantycznej "Podatek od miłości". Jeszcze większą sympatię fanów zaskarbiła sobie dzięki profilowi na Instagramie. W żartobliwy sposób komentuje na nim swoją codzienność, a także zachęca kobiety do walki z kompleksami. Jej ostatni post znów spotkał się z ogromnym entuzjazmem obserwatorów.

Niedawno pojawiły się plotki, jakoby Aleksandra Domańska miała poprowadzić kolejną edycję "Azja Express". Aktorka skomentowała je w zabawny sposób.

Zobacz wideo

Naturalna Aleksandra Domańska topless

Lato w pełni. Domańska postanowiła więc, pochwalić się w sieci, jak spędza najgorętszą porę roku. Nie byłaby oczywiście sobą, gdyby nie zrobiła tego we właściwy sobie sposób. Na jej profilu na Instagramie pojawiły się trzy zdjęcia, na których widzimy ją w towarzystwie koleżanek. Wszystkie pozują topless. Fotki nie są ani wulgarne, ani erotyczne - po prostu rozbawione "boginie" na wczasach.

 

Internauci z miejsca zwrócili uwagę na to, że zdjęcia nie są poddane obróbce graficznej. To niestety rzadkość w czasach, kiedy na Instagramie regularnie promowane są niedoścignione ideały piękna. Jak widać, obserwatorzy Domańskiej zdecydowanie bardziej cenią sobie naturalność.

Uwielbiam za tą prawdziwość! Dziękuję.
To pomaga! To na prawdę pomaga i leczy.
Jak miło w końcu zobaczyć normalne ciało, nie poprawione przez grafika czy chirurga - czytamy w komentarzach.

Amen! ;)