Aleksandra Domańska bawi się topless na plaży. Dawno nie widzieliśmy takich zdjęć na Instagramie. "Jak miło w końcu zobaczyć normalne ciało"

Aleksandra Domańska znów pokazuje, że naturalność jest w cenie. Jej ostatnie zdjęcia przypadną do gustu wielu kobietom.

Aleksandra Domańska zyskała popularność dzięki głównej roli w komedii romantycznej "Podatek od miłości". Jeszcze większą sympatię fanów zaskarbiła sobie dzięki profilowi na Instagramie. W żartobliwy sposób komentuje na nim swoją codzienność, a także zachęca kobiety do walki z kompleksami. Jej ostatni post znów spotkał się z ogromnym entuzjazmem obserwatorów.

Niedawno pojawiły się plotki, jakoby Aleksandra Domańska miała poprowadzić kolejną edycję "Azja Express". Aktorka skomentowała je w zabawny sposób.

Naturalna Aleksandra Domańska topless

Lato w pełni. Domańska postanowiła więc, pochwalić się w sieci, jak spędza najgorętszą porę roku. Nie byłaby oczywiście sobą, gdyby nie zrobiła tego we właściwy sobie sposób. Na jej profilu na Instagramie pojawiły się trzy zdjęcia, na których widzimy ją w towarzystwie koleżanek. Wszystkie pozują topless. Fotki nie są ani wulgarne, ani erotyczne - po prostu rozbawione "boginie" na wczasach.

Internauci z miejsca zwrócili uwagę na to, że zdjęcia nie są poddane obróbce graficznej. To niestety rzadkość w czasach, kiedy na Instagramie regularnie promowane są niedoścignione ideały piękna. Jak widać, obserwatorzy Domańskiej zdecydowanie bardziej cenią sobie naturalność.

Uwielbiam za tą prawdziwość! Dziękuję.
To pomaga! To na prawdę pomaga i leczy.
Jak miło w końcu zobaczyć normalne ciało, nie poprawione przez grafika czy chirurga - czytamy w komentarzach.

Amen! ;)

Więcej o:
Komentarze (41)
Aleksandra Domańska bawi się topless na plaży. Dawno nie widzieliśmy takich zdjęć na Instagramie
Zaloguj się
 • Gość: S

  Oceniono 56 razy 32

  Super!!!!! Lewandowskie chodakowskie idźcie sobie !!!!

 • Gość: ciekawski

  Oceniono 49 razy 25

  nie poddane obróbce? A ta pomarańcziwa krecha to sama się zrobiła?

 • mamut_wlochaty

  Oceniono 54 razy 24

  "Jej ostatnie zdjęcia przypadną do gustu wielu kobietom" - jak to ktoś już dawno powiedział: Piękna kobieta cieszy oko męskie, a nieładna - żeńskie.

 • Gość: Nol

  Oceniono 26 razy 20

  Super fajna odmiana po tych wszystkich nabotaksowanych Lolitach. Brawo dziewczyny.

 • Gość: gość

  Oceniono 17 razy 15

  To są jeszcze jakieś kobiety poza Siwiec, Wędzikowską i Majdan-Rozenka-Kostrzewską-Bukaczewską (czy jak jej tam)? Normalne, radosne, wyluzowane dziewczyny? O, są :-) I super :-)

 • chordad

  Oceniono 9 razy 9

  Skoro 'to naturalne' to po co te krechy, gwiazdki i inne duperele?

 • Gość: Esteta

  Oceniono 8 razy 8

  Wreszcie promujecie normalne kobiety tak trzymac nigdy wiecej glonojadow

 • Gość: .

  Oceniono 16 razy 6

  No i po co to? Zaraz będa płakać, że się traktuje kobiety jak przedmioty albo obiekty seksualne. Naprawdę nie wiem kim są odbiorcy tej pani, że trzeba im w taki prostacki sposób udowadniać że są różne kobiety.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX