Małgorzata Rozenek-Majdan nie poprowadzi "Azji Express". Musiała odmówić, ponieważ "dostała kategoryczny zakaz od lekarza"

Jak donosi "Party", Małgorzata Rozenek-Majdan rozważała propozycję stacji TVN, by zostać prowadzącą program "Azja Express". Okazuje się jednak, że nie mogła przyjąć tej oferty ze względu na zakaz od lekarza.

Kiedy Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z roli prowadzącej "Azja Express", spekulowano, kto ją zastąpi. Obecne doniesienia są takie, iż może być to Daria Ładocha. Jednak jak donosi "Party", propozycję od stacji otrzymała też Małgorzata Rozenek-Majdan. Omówiła, gdyż zabronił jej tego lekarz. 

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek nie mogła poprowadzić "Azji Express"

Jak dowiedziało się "Party", Rozenek rzeczywiście rozważała tę propozycję. Dostała jednak od swojego lekarza kategoryczny zakaz podróżowania do egzotycznych krajów. Co istotne, jest to spowodowane faktem, iż Małgosia i Radosław starają się o dziecko. Muszą korzystać z metody in vitro, a ona narzuca pewne ograniczenia. 

No cóż, Małgosi w "Azji Express" raczej już nie zobaczymy. A jak z rolą prowadzącej poradzi sobie Daria Ładocha? O tym przekonamy się już wkrótce. Z niecierpliwością czekamy też listę uczestników kolejnej edycji. Zdjęcia miała ruszyć we wrześniu. 

DH