Michał Wiśniewski planuje już ślub z Pauliną? Ostatnie doniesienia tabloidu mogą na to wskazywać. Teraz chce tylko szybkiego rozwodu

Michał Wiśniewski znów jest zakochany. Wybranką jego serca jest tajemnicza Paulina. Czy możliwe, że muzyk po raz piąty stanie na ślubnym kobiercu? Ostatnie doniesienia mogą na to wskazywać.

Michał Wiśniewski dopiero co rozstał się z Dominiką Tajner, a już teraz u jego boku pojawiła się nowa kobieta. Paparazzi przyłapali ich na czułościach, a o tajemniczej brunetce dowiadujemy się coraz więcej. Ma na imię Paulina, a Michał poznał ją przez internet. Nie jest związana z show-biznesem, pracuje jako sekretarka w jednej z firm architektonicznych w Warszawie. Ma czworo dzieci, tak samo jak Wiśniewski. Kobieta ponoć już zamieszkała u lidera zespołu Ich Troje, a on chce teraz przyśpieszyć rozwój wypadków. Chodzi bowiem o rozwód z Dominiką Tajner. 

Zobacz wideo

Michał Wiśniewski chce przyśpieszyć rozwód

Jak donosi "Fakt", Wiśniewski nie zamierza tak po prostu czekać na dalsze decyzje sądu. Postanowił wziąć sprawy w swoje ręce.

Chce jak najszybciej zamknąć stare sprawy i planuje zwrócić się do sądu o szybsze wyznaczenie terminu. Z Dominiką są dogadani, mają dobre relacje i raczej wszystko zakończy się na jednej sprawie - donosi informator tabloidu.

Dlaczego tak bardzo zależy Michałowi na tym, by uzyskać papiery rozwodowe jak najszybciej? Możemy tylko domyślać się, że być może planuje ślub z Pauliną. Byłby to już piąty raz, kiedy Wiśniewski powiedziałby sakramentalne "tak". Czy to się jednak wydarzy? O tym przekonamy się już niedługo. Jedno jest natomiast pewne - Michał nigdy nie przestanie nas zaskakiwać. 

DH