Ireland Baldwin pozuje nago na Instagramie. Chyba zapomniała, że obserwuje ją tata. Jego komentarz? Raczej nie był zachwycony

Ireland Baldwin pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym ma na sobie jedynie stringi. Co na to jej sławny tata, Alec Baldwin? Ups, raczej mu nie zaimponowała.

Ireland to 23-letnia córka Aleca Baldwina i Kim Basinger. Modelka lubi chwalić się swoją świetną figurą, nie należy też do nieśmiałych osób. Niestety, jeśli Twoje konto na Instagramie obserwują rodzice, lepiej uprzedzić ich, zanim wstawisz coś tak odważnego.

Zobacz wideo

Alec Baldwin komentuje nagie zdjęcie córki

Ireland ostatnie dni spędziła w hotelu w Nowym Jorku. Pobyt podobał się jej tak bardzo, że postanowiła podziękować za gościnę. Zrobiła to tak, jak umiała najlepiej - pięknym wpisem na Instagramie. Modelka na fotografii pokazała się jedynie w stringach (nie licząc szpilek, ale kamienne posadzki bywają zimne). Na hotelowym balkonie macha do świata i Nowego Jorku.

 
Dziękuję Sixty Hotels za wspaniałe dni - napisała. - Możliwe, że nigdy mnie już nie zaprosicie, ale trudno. Chciałam też dodać, że mój tyłek nie jest aż tak biały. To światło. Nie, jednak jest tak biały.

Śmieszne? Trochę, ale nie dla jej ojca.

Przepraszam. Co? - skomentował zdjęcie Alec Baldwin.

Swoje trzy grosze dodał też wujek celebrytki, aktor Billy Baldwin.

Dziwne by było, gdyby wujek Billy to polubił, niezręcznie.

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach, jeśli wstawiacie więc takie bez rodziny, lepiej być pewnym, że wszyscy zrozumieją jego przesłanie. Tym bardziej jeśli sławny tata nie obawia się komentować i popsuć zabawy.

jm