Ola Szwed została spytana o związek Julii Wieniawy i Barona. Jej reakcja mówi wszystko. "Odgrzebywanie historii bez wartości"

Ola Szwed została ostatnio zapytana, co myśli związku Barona i Julii Wieniawy. Przypomnijmy, że aktorka i muzyk byli kiedyś parą.

Po tym jak Julia Wieniawa związała się z Baronem z zespołu Afromental, media rozpisywały się na temat jej byłego chłopaka, Antka Królikowskiego. Nie wszyscy pamiętali jednak o tym, że nowy wybranek młodziutkiej aktorki również ma na koncie medialny związek. 7 lat temu był on związany z Aleksandrą Szwed.

Baron i Ola Szwed spotykali się ze sobą w 2012 roku. W tym czasie zdążyli kilkukrotnie pokazać się na salonach. Ich związek nie przetrwał próby czasu, ale dziś oboje są szczęśliwie zakochani. Niedawno gwiazda "Rodziny Zastępczej" poprowadziła wspólnie z Antkiem Królikowskim jeden z koncertów w ramach Festiwalu w Opolu. Internauci szybko zauważyli, że byli partnerzy tej dwójki są dziś razem.

Ola Szwed o Baronie i Wieniawie

Reporterka serwisu "Jastrząb Post" spytała ostatnio Olę Szwed, co myśli o nowym związku Barona. Aktorka zareagowała nerwowo i wcale jej się nie dziwimy, przecież od ich rozstania minęło już parę ładnych lat.

Bardzo przepraszam, ale odgrzebywanie historii bez wartości archeologicznej nie ma sensu, i mnie, szczerze mówiąc, nie interesuje - odpowiedziała.

Dodała też, że szanuje zakochanych i "nie ma zamiaru wypowiadać się za ich plecami na ich temat".

Dojrzała postawa, to się szanuje.

Więcej o:
Komentarze (25)
Ola Szwed została spytana o związek Julii Wieniawy i Barona. Jej reakcja mówi wszystko
Zaloguj się
 • Gość: Inga

  Oceniono 23 razy 23

  Jastrzębska jak zwykle plotkara lata do kazdego i chce zeby nagadywali na innych, Brawo Ola tak nalezy postepowac z hienami medialnymi

 • Gość: hejter_skejter

  Oceniono 20 razy 18

  Na obiad zjadłem dzisiaj zupę pomidorową, kotlet mielony z ziemniakami i surówką.
  Popiłem wodą mineralną.

 • scierplaminoga

  Oceniono 12 razy 12

  czy te wszystkie plotki nie zauważają, że to są młodzi, ładni i bogaci ludzie, którzy w du*ie mają związki, tylko się ru...ą i wymieniają ?

 • ian Kośki

  Oceniono 10 razy 6

  Tak!!- wypowiedź pani Szwed należy do interesujących, ważnych wypowiedzi osoby uznających się za gwiazdę. Brakuje mi oceny związku Wieniawy z niejakim panem ksywa baron od innych gwiazd takich jak Pietrzak Rodowicz Zenek oraz wielu innych.

 • Gość: gość

  Oceniono 7 razy 5

  Lata mijają, a koleś dalej zabawia się z małolatami. Łysina coraz większa, a pod nią dalej tak samo pusto.

 • Gość: hallo

  Oceniono 7 razy 5

  JUŻ WTEDY BYŁ ŁYSY I BRZYDKI

 • Gość: Fan

  Oceniono 3 razy 3

  Mądra kobieta. Szacun.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX