Harrison Ford przyłapany na lotnisku. Długa broda i zapuszczone włosy mocno go zmieniły

Harrison Ford został sfotografowany na lotnisku w Los Angeles, skąd miał odbyć podróż prywatnym samolotem. Mocno się zmienił!

Harrison Ford to jeden z tych aktorów, którzy nie boją się zmienić do roli. Zazwyczaj nosił krótkie włosy i nie lubił zarostu. Jednak od jakiegoś czasu prezentuje się zupełnie inaczej. Niektórzy mogą mieć nawet problem z rozpoznaniem go.

Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie? Zobacz wideo:

Zobacz wideo

Harrison Ford zapuścił włosy i brodę

Aktor 13 lipca obchodził 77 urodziny i nadal jest w świetnej formie. Kilka dni temu został sfotografowany na lotnisku w Los Angeles. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak się teraz prezentuje. Mąż Calisty Flockhart dalej ma świetny styl. Miał na sobie koszulę w kolorze khaki oraz kremowe spodnie. Największą jednak uwagę zwracała jego fryzura i zarost. Filmowy Indiana Jones zapuścił włosy i nosi długą brodę.

Pomimo dość sędziwego wieku Harrison Ford dalej jest aktywny zawodowo. Dwa lata temu zagrał w produkcji "Blade Runner 2049", w przyszłym roku do kin trafi film "Zew krwi", gdzie wcieli się w rolę Johna Thorntona. Za to w 2020 roku fani przygód Indiany Jonesa będą mogli obejrzeć piatej część przygód tytułowego archeologa. Być może jego nowy wygląd jest spowodowany przygotowaniem do tej roli.

A Wy co sądzicie o wyglądzie Harrisona Forda? Zgadzacie się z nami, że jest jak wino? :)

AW

Więcej o: