Jennifer Lopez jako striptizerka. 49-latka tańczy na rurze w najnowszym zwiastunie "Hustlers". "To o wiele więcej niż się spodziewałam"

W sieci pojawił się trailer filmu "Hustlers", w którym główną rolę zagrała Jennifer Lopez. Gwiazda wcieliła się w postać doświadczonej striptizerki.

W internecie pojawiła się długo wyczekiwana zapowiedź filmu "Hustlers" w reżyserii Lorene Scafaria. W produkcji zagrają znane hollywodzkie gwiazdy: Jennifer Lopez, Lili Reinhart, Julia Stiles, Constance Wu, Keke Palmer oraz Cardi B. Co ciekawe, ta ostatnia w przeszłości rzeczywiście pracowała jako striptizerka. Przyznała się nawet do odurzania mężczyzn i okradania ich później w hotelu.

Film powstał w oparciu o artykuł "The Hustlers at Scores" autorstwa Jessiki Pressler, który został opublikowany w "New York Magazine" w 2015 roku. Opisała w nim działania pracownic klubu ze striptizem, które wspólnie łączyły siły, a ich głównymi klientami byli finansiści z Wall Street.

Zobacz również: To one rozebrały się dla polskiego "Playboya"

Zobacz wideo

Pierwszy trailer filmu "Hustlers"

W najnowszym zwiastunie widzimy Jennifer Lopez, która gra doświadczoną striptizerkę. Ramona, bo tak nazywa się grana przez nią postać, uczy nową pracownicę tańca na rurze. Musimy przyznać, że te sceny robią wrażenie! 49-letnia Lopez jest w świetnej formie i widać, że w niecodziennej roli czuje się naprawdę dobrze. W jednym z wywiadów reżyserka filmu wyznała, że gwiazda chodziła razem ze swoim narzeczonym Alexem Rodriguezem do tego typu miejsc, aby dobrze przygotować się do wymagającego projektu.

Fani J. Lo nie kryli swojego zachwytu po obejrzeniu zapowiedzi filmu.

Myślałam, że jestem na to gotowa, ale to o wiele więcej niż się spodziewałam! To wygląda tak dobrze. Film roku!
To wygląda jak film, który muszę zobaczyć!
OMG, tak bardzo chcę go zobaczyć!

Polska premiera filmu jest zaplanowana na 11 października tego roku. Wybierzecie się do kin?

 

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.