[TYLKO U NAS] Asia z "Chłopaków do wzięcia" spotyka się z Wiśniewskim? "Wyjątkowy mężczyzna o pięknej duszy". Wiemy też, co z Ryśkiem

Joanna Wielocha znana z programu "Chłopaki do wzięcia" ma romans z Michałem Wiśniewskim? W rozmowie z Plotkiem wyznała, jaka jest prawda. Powiedziała też, czy ma kontakt z Ryśkiem.

Joanna Wielocha zdobyła popularność za sprawą udziału w programie "Chłopaki do wzięcia". Widzowie z zapartym tchem śledzili jej losy. Wówczas spotykała się z Ryśkiem "Szczeną", a ich relacja była bardzo skomplikowana. Kłócili się, godzili, obiecywali miłość na zawsze, nawet byli zaręczeni, ale ostatecznie się rozstali. Po zakończeniu emisji telenoweli z udziałem Asi, dziewczyna wycofała się z mediów, by po czasie powrócić ze spektakularną metamorfozą. Kiedy pochwaliła się na Instagramie, jak wygląda, wiele osób nie mogło uwierzyć, że to ona.

Joanna Wielocha 'Chłopaki do wzięcia'Joanna Wielocha 'Chłopaki do wzięcia' screen IPLA / Instagram/joanna_wielocha

Asia Wielocha z "Chłopaków do wzięcia" komentuje plotki o romansie

O Joannie zrobiło się niedawno bardzo głośno za sprawą fotografii, którą pochwaliła się w mediach społecznościowych. Zdjęcie, na którym przytula się z Michałem Wiśniewskim wywołało mnóstwo pytań o to, czy jest nową dziewczyną wokalisty! Asia z "Chłopaków do wzięcia" w rozmowie z Plotkiem powiedziała, jak jest naprawdę. Choć dementuje romans, to ewidentnie jest zauroczona gwiazdorem.

Spotkałam Michała na festiwalu muzyki lat 90. Poznałam go i zrobiliśmy sobie zdjęcie. Jest bardzo serdecznym, niezwykle przyjemnym i wspaniałym człowiekiem. Wszyscy pytają mnie o romans z Michałem. Takowego nie ma, chociaż nie ukrywam, że to wyjątkowy mężczyzna o pięknej duszy. Marzę by takiego spotkać - wyznała nam.
 

Co więcej, Wielocha powiedziała nam, że jej życie diametralnie zmieniło się od czasu udziału w programie Polsatu. Teraz ma ambitne plany na przyszłość.

Pracuję i mieszkam w Poznaniu. Staram się odciąć od patologii, która łączyła mnie z programem "Chłopaki do wzięcia". Robię obecnie prawo jazdy i chciałabym kontynuować naukę, ponieważ nie jestem takim "tłumokiem",  jakiego dałam z siebie robić w programie - tłumaczy w rozmowie z Plotkiem.

Wiele osób zastanawia się, co się dzieje z Ryśkiem i czy wrócili do siebie. Odpowiedź Joanny jest stanowcza.

Najważniejsze jest to, że jestem wolna! Nie zajęta przez Rycha, jak wszyscy myślą - oświadczyła nam.

Mamy nadzieję, że Asia wreszcie ułoży sobie życie. Może znajdzie takiego mężczyznę, jak Michał Wiśniewski? Życzymy powodzenia!

Szokujące wyznanie Michała Wiśniewskiego. Co nam powiedział? Zobacz wideo:

Zobacz wideo

Justyna Piąsta