Anna Wendzikowska na wakacjach z przystojnym mężczyzną. Fani pytają o dzieci dziennikarki. "A gdzie dziewczynki?"

Anna Wendzikowska jest na wakacjach z przystojnym mężczyzną. Fani dopytują jednak, gdzie podziały się jej córki.
Zobacz wideo

Anna Wendzikowska aktywnie wypoczywa w te wakacje. Dziennikarka pochwaliła się na swoim Instagramie, że pływała z rekinami u wybrzeży wysp Bahama, a teraz zwiedza Florydę. Kto jej jednak towarzyszy?

Anna Wendzikowska na wakacjach

Anna Wendzikowska uwielbia podróżować, a na swoim Instagamie i InstaStories dokładnie dokumentuje, co robi podczas wakacji. Tak też jest tym razem - dziennikarka pokazała zdjęcia z wysp Bahama i udostępniła nagrania z Florydy. Na jednym ze zdjęć oraz na nagraniu widać, że towarzyszy jej mężczyzna. Wśród tych obszernych relacji brakuje jednak kadrów, na których Wendzikowska pozowałaby ze swoimi córkami. To zaniepokoiło fanów prezenterki, którzy zaczęli dopytywać, co stało się z dziewczynkami i gdzie są. 

Bardzo mało Pani dodaje zdjęć z dzieciaczkami. Czy one też uczestniczą w tych podróżach?
Jak Pani znosi takie długie rozłąki z dziećmi?
A gdzie dziewczynki? - pytają pod najnowszą fotografią Wendzikowskiej. 
 

Anna Wendzikowska nie odpowiedziała na pytania fanów. 

Anna Wendzikowska na wakacjach bez dzieci

I faktycznie, prawdopodobnie Wendzikowska nie zabrała córek na wakacje. Ani Kornelii, ani Antoniny nie ma na najnowszych zdjęciach dziennikarki. Trudno jednak dziwić się temu, że obie w tym momencie nie są przy boku mamy. Wendzikowska wszak intensywnie podróżuje, dużo czasu spędza w samochodzie i samolotach. Dziewczynkom trudno byłoby zaklimatyzować się w takich warunkach. 

AG