Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz ukrywają, że do siebie wrócili? Ich zdjęcia zdradzają więcej, niż chcieliby powiedzieć

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz niedawno ogłosili, że nie są już razem. Teraz na ich Instagramach pojawiły się zdjęcia, które wskazują na to, że oboje wspólnie wypoczywają. Coś jest na rzeczy?
Zobacz wideo

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz rozstali się na początku kwietnia. Niedawno media obiegły plotki, że byli kochankowie jednak do siebie wrócili. Dowodem miał być wspólny wyjazd Zawadzkiej i Jonkisza na obóz sportowy do Jastarni. Teraz na instagramowych kontach obojga pojawiły się kolejne dowody na to, że jednak coś ich łączy. 

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz znów zakochani?

Przeglądając zdjęcia na Instagramie Zawadzkiej i Jonkisza, nie sposób nie zauważyć, że oboje wyjechali na Mazury i to w to samo miejsce. Żadne z nich nie udostępniło jednak fotografii, na której pozują wspólnie. Co więc ich zdradziło i pozwoliło stwierdzić, że kolejny raz w trakcie tego lata razem odpoczywają?

Zarówno Marcelina Zawadzka, jak i Rafał Jonkisz pochwalili się zdjęciami, na których siedzą na tym samym mostku. Identyczne jest też tło zdjęcia - kolorowe niebo z zachodzącym słońcem. Jakby tego było mało, na IstaStories obojga pojawiły się zdjęcia z tego samego basenu (fotografie zobaczycie w górnej części tego artykułu). Czyżby coś jednak było na rzeczy? Być może Jonkisz i Zawdzka znów są razem, ale nie chcą się afiszować ze związkiem?

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz po rozstaniu

Marcelina Zawadzka i Rafała Jonkisz rozstali się w przyjacielskich relacjach. Po rozstaniu oboje mówili o sobie ciepło i serdecznie. 

Stało się. Dużo osób nie wie, jaka była prawda. Staram się o tym nie mówić, aby nie stawiać kogoś w niefajnej sytuacji. Najlepiej powiedzieć, że związki kończą się przyjaźnią, a bywa różnie. Teraz z Rafałem lubimy się, ale nie jesteśmy razem - jakiś czas temu tłumaczyła modelka w rozmowie z serwisem Pomponik.pl.

W podobnym tonie wypowiadał się także Jonkisz. 

Generalnie jakiś czas temu nasze drogi się rozeszły. Wynika to z tematów zawodowych, których mamy mnóstwo. Mamy dużo zajęć, które sprawiają, że jesteśmy cały czas w podróży. Jeździmy i angażujemy energię wszędzie. Myślę, że jest mi bliska i będzie - zdradził w rozmowie z '"Wideoportalem".

Myślicie, że faktycznie łączy ich tylko przyjaźń?

AG

Więcej o: