Bradley Cooper na lunchu z gwiazdą "Wielkich kłamstewek". Ona wystroiła się w sukienkę córki, ale on... Po rozstaniu nieco się zaniedbał

Bradley Cooper unika ostatnio publicznych wyjść. Nic dziwnego, że plotki na temat jego związku z Lady Gagą kwitną. Żeby uciec od zgiełku wybrał się na lunch z Laurą Dern, przyjaciółką i gwiazdą "Wielkich Kłamstewek".

Bradley Cooper rozstał się ze swoją kilkuletnią partnerką Iriną Shayk w atmosferze lekkiego skandalu. Od kilku tygodni amerykańskie media uważnie śledzą każdy jego ruchu - ponoć Lady Gaga już się do niego wprowadziła, a uważana jest za powód rozstania z Iriną. Teraz fotoreporterzy przyłapali aktora na lunchu w Nowym Jorku z Laurą Dern. Ale tu nie ma już wątpliwości - to spotkanie z dobrą przyjaciółką.

Bradley Cooper i Laura Dern na lunchu

Bradley Cooper i Laura Dern spotkali się w sobotę na lunchu w jednej z nowojorskich restauracji. Fotoreporterom udało się przyłapać parę dobrych znajomych, jak wyszli już na ulicę. Spotkanie było absolutnie nieoficjalne, Cooper i Dern znają się i przyjaźnią od wielu lat.

Co jednak zwraca uwagę, to wygląda Bradley'a. Nie jest dobrze. Aktor zdecydowanie przybrał na wadze i wyglądał dość niechlujnie, jak na siebie (poplamione spodnie? serio, Bradley?). Rozumiemy styl i próbę zachowania anonimowości na zatłoczonym Manhattanie (te lustrzane okulary i czapka z daszkiem NA PEWNO utrudniły pracę paparazzi), ale w tym wydaniu Bradley wyglądał bardziej na wyprawę pod miasto, a nie do centrum.

Laura Dern założyła za to sukienkę... swojej 14-letniej córki. Jaya Harper założyła ją na ślub Zoe Kravitz, a teraz jej matka miała ją na sobie w czasie lunchu.

Smaczku dodaje fakt, że w tym samym czasie w Nowym Jorku przebywa również Irina Shayk...

A dlaczego w ogóle Bradley Cooper i Irina Shayk się rozstali? Wystarczy obejrzeć to nagranie, i już wiadomo wszystko:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (12)
Bradley Cooper na lunchu z gwiazdą "Wielkich kłamstewek". Ona wystroiła się w sukienkę córki, ale on... Po rozstaniu nieco się zaniedbał
Zaloguj się
 • Gość: A

  Oceniono 24 razy 24

  „Rozstał się z kilkuletnią partnerką” hmmmm, sounds like pedofile!

 • c.t.k

  Oceniono 18 razy 18

  To trzeba było zobaczyć posła Dominika, podczas w3.14erdalania makaronu

 • Gość: 1607

  Oceniono 22 razy 14

  Uwielbiam pania Dern. Cooper slaby jako aktor i jako mezczyzna.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 10

  No tak, przecież na spacer po mieście powinien założyć smoking.

 • Gość: A.

  Oceniono 25 razy 9

  Gaga, w przeciwieństwie do zawsze stosownie ubranej i pięknie Iriny prywatnie tez jest fleją, wiec pasowaliby w sumie do siebie.

 • Gość: dalej

  Oceniono 9 razy 7

  tak, wystroiła się.Te stare trampki na pewno na to wskazują. Są dopasowani pod względem "elegancji" na tym zdjęciu.

 • dorry

  Oceniono 3 razy 3

  "... fotoreporterzy przyłapali aktora na lunchu w Nowym Jorku z Laurą Dern. Ale tu nie ma już wątpliwości - to spotkanie z dobrą przyjaciółką."
  No oczywiście, nie ma wątpliwości, jest przecież stanowczo dla niego za stara, prawda? Co innego stary cap z młódką.

 • flemming

  Oceniono 1 raz 1

  A poseł Dominik rozstał sie z Krychą pawłowicz, ponoć córką agenta NKWD, czego Dominik, znany antykomunista, już nie zdzierżył

 • tpdlagier

  Oceniono 1 raz 1

  No jak on mógł!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX