Ekspert od czytania z ruchu warg zdradził, jakimi słowami Beyonce powitała Meghan Markle. Urocze! Wiemy też, jaki komplement powiedział jej Elton John

Beyonce nazwała Meghan Markle "swoją księżniczką". To jednak nie koniec ciepłych słów, które księżna usłyszała podczas premiery "Króla Lwa".
Zobacz wideo

Meghan Markle i Beyonce spotkały się na premierze najnowszej wersji "Króla Lwa". Niewątpliwie było to ważne doświadczenie dla obu pań, zwłaszcza dla księżnej. Teraz wyszło na jaw, co Markle usłyszała na powitanie od piosenkarki. 

Meghan Markle ciepło przywitana

Podczas spotkania na premierze "Króla Lwa" Meghan MarkleBeyonce były bardzo wylewne. Panie przytuliły się i wyściskały. Teraz okazuje się, że przywitanie wokalistki i księżnej było jeszcze bardziej emocjonalne. Ekspert od czytania z ruchu warg zdradził, że Beyonce przełamała pierwsze lody i bezpośrednio i pieszczotliwe zwróciła się do Meghan "Cześć moja księżniczko".

Nie obyło się też bez wyznań miłości. Beyonce przyznała się wszak Meghan, że kocha ją i Harry'ego. Czyż to nie urocze?

Meghan Markle i Elton John 

Meghan Markle usłyszała też wiele ciepłych słów od Eltona Johna. "Daily Mail" donosi, że bard skomplementował księżną i zwrócił uwagę na jej czarne szpilki z diamentowym wykończeniem (możecie zobaczyć je w galerii, w górnej części artykułu). 

Podziwiam twoje buty - usłyszała Meghan i zaczęła się śmiać.

Jak widać księżna została ciepło przyjęta przez gwiazdy. Na fotografiach widać, też, że świetnie czuła się w towarzystwie sław. 

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.