"Azja Express". Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi nowej edycji programu. Jej miejsce ma szansę zająć znana gwiazda TVN-u

Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z roli prowadzącej program "Azja Express". Portal Plejada podaje, kto ma prawdopodobnie zajmie jej miejsce.

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja programu "Azja Express". Agnieszka Woźniak-Starak, która do tej pory była prowadzącą tego formatu, na własne życzenie zrezygnowała ze swojej funkcji. Stało się tak za sprawą skandalu, który wybuchnął w trakcie emisji trzeciego sezonu. Wówczas oskarżono dwóch uczestników o popełnienie przestępstwa, ponieważ całowali nieznajome kobiety bez ich zgody, tylko po to, aby zaliczyć zadanie. Przez to Agnieszka postanowiła się wycofać, aby nie kojarzono jej nazwiska z takimi kontrowersyjnymi sytuacjami. Kiedy stanowisko gospodyni się zwolniło, w mediach zaczęły się spekulacje, kto zajmie jej miejsce.

Wiemy, kto poprowadzi nową edycję "Azji Express"

Do tej pory na prowadzącą programu typowano głównie Małgorzatę Rozenek-Majdan, która wystąpiła w pierwszej edycji show i podbiła serca widzów. Jednak "Perfekcyjna" nigdy nie potwierdziła tych plotek, mimo że producenci podobno brali pod uwagę jej kandydaturę. Jednak teraz portal Plejada podaje, powołując się na zaufane źródło, że w roli gospodyni "Azji Express" zobaczymy... Darię Ładochę! Gwiazda wygrała drugą edycję programu "Agent", dlatego ma już doświadczenie w podróżniczych formatach TVN.

 

ZOBACZ TEŻ: Dominika Tajner w "Ameryka Express". Wiemy, z kim wystąpi w duecie. "Potrzebowała kogoś, kto nie boi się wyzwań". Zaskoczeni?

Czekamy na oficjalne potwierdzenie doniesień przez samą Darię. Myślicie, że sprawdziłaby się w tej roli?

Agata i Piotr Rubikowie wystąpią w nowej edycji "Azji Express"? Zobaczcie nasze wideo.

Zobacz wideo

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.