Asia Wielocha z "Chłopaków do wzięcia" i Michał Wiśniewski są parą? Opublikowała wymowne zdjęcie. "Będziesz jego żoną?". Jej odpowiedź nas zszokowała

Michał Wiśniewski ma już nową partnerkę? Dwuznaczne zdjęcie opublikowała Joanna Wielocha znana z programu "Chłopaki do wzięcia".
Zobacz wideo

Dominika Tajner zaskoczyła wszystkich w marcu, kiedy ogłosiła na Facebooku, że Michał Wiśniewski złożył pozew rozwodowy. Nic wskazywało na to, żeby w ich małżeństwie działo się źle. Zaledwie pół roku wcześniej wyznawali sobie miłość do końca życia w jednym z programów telewizyjnych. Ich uczucie okazało się być jednak niewystarczające i czwarte małżeństwo gwiazdora także skończyło się fiaskiem.

Michał Wiśniewski i Joanna Wielocha z programu "Chłopaki do wzięcia" są parą?

Z tego co wiemy, Michał jest już na etapie szukania nowej miłości. Jak pisaliśmy kilka miesięcy temu, wokalista tym razem postanowił znaleźć wybrankę za pośrednictwem aplikacji randkowej. Postawił na słynnego Tindera. Skąd mamy pewność, że profil ten należy do Wiśniewskiego? Otóż do konta został podłączony oficjalny profil na Instagramie muzyka.

ZOBACZ TEŻ: Dominika Tajner na gorących zdjęciach z wakacji w Tunezji. Widać, że rozstanie z Wiśniewskim jej służy

Teraz okazuje się, że Wiśniewski ma już nową adoratorkę. Joanna Wielocha opublikowała z muzykiem wspólne zdjęcie, które okrasiła wymownym podpisem.

Zatańczymy jeszcze raz to tango straconych. Michał, dziękuję za piękny dzień - napisała Joanna. 
 

W komentarzach pojawiły się głosy, że bardzo do siebie pasują. Jeden z internautów bez cienia skrępowania zapytał, czy są razem.

Będziesz jego kolejną żoną? - czytamy w komentarzach. 
Tak, będę w ciąży - ironizowała Wielocha.

Myślicie, że coś jest na rzeczy?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>