Amerykański magazyn twierdzi, że Bradley Cooper i Lady Gaga już ze sobą mieszkają. Dalej jest jeszcze ciekawiej. Czy to żarty?

O rzekomym związku Bradleya Coopera i Lady Gagi mówi się już od kilku miesięcy. Najnowsze informacje, które przyszły do nas zza oceanu znowu zaskakują.

Zagraniczne media żyją rzekomym romansem Bradleya Coopera i Lady Gagi już od kilku miesięcy. Ich uczucie miało pojawić się na planie filmu "A Star Is Born". Doniesienia te dodatkowo podsyciła informacja sprzed kilku tygodni. Irina Shayk wyprowadziła się od Coopera, a zdjęcia modelki z walizkami miały być dowodem ostatecznym. Na tym jednak historia trójkąta miłosnego się nie kończy. Amerykańskie media spekulują, że Lady Gaga... przeprowadziła się do mieszkania Coopera.

Zobacz również, jak Bradley Cooper dołączył do Lady Gagi na koncercie w Las Vegas, by zaśpiewać z nią nominowany do Oscara utwór „Shallow”

Zobacz wideo

Lady Gaga wprowadziła się do Bradleya Coopera

Zagraniczny magazyn "In Touch" dotarł do źródła, które potwierdza związek Gagi z Cooperem. Podobno wokalistka miała wprowadzić się do apartamentu aktora w Nowym Jorku. Dla obojga był to kolejny, naturalny krok w ich "związku".

Teraz, gdy związek Brada z Iriną dobiegł końca, Gaga nie zamierza pozwolić prześliznąć się mu przez jej palce. Przeniosła już nawet część swoich rzeczy do jego domu - twierdzi źródło magazynu In Touch

Informator twierdzi, że Bradley przygotował dla swojej ukochanej w apartamencie... kilka szuflad.

Lady Gaga nie marnowała czasu na ich napełnianie! Już kupiła kilka sukienek, mnóstwo butów i oczywiście bieliznę.

Nie tylko szuflady mają być ważnym elementem ich rzekomego związku. "Para" podobno rozmawiała ze sobą... o dzieciach. Jak się okazuje, Lady Gaga marzy nie tylko o wielkim ślubie z aktorem, ale także o gromadce małych Cooperów.

Co myślicie o tych doniesieniach? Lady Gaga i Bradley Cooper mieliby szansę stworzyć szczęśliwy związek?

KB