Gąsiewska w ogniu krytyki. Poszła do baru w bikini. "Nie było ci wstyd, stać prawie nago przy dziewczynie w hidżabie?". Odpowiada na zaczepkę

Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się zdjęciem w skąpym bikini. Fani są oburzeni, ponieważ tuż obok niej stała dziewczyna w hidżabie. Gwiazda wyjaśniła całą sytuację.

Wiktoria Gąsiewska jest obecnie jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Ma rzesze fanek na Instagramie, które obserwują jej życie i chcą być takie jak ona. Gwiazda w mediach społecznościowych chętnie pokazuje, co się u niej dzieje. Jednak tym razem z pewnością nie spodziewała się, że jednym, wydawałoby się niewinnym zdjęciem, wywoła tak dużo kontrowersji.

Wiktoria Gąsiewska w ogniu krytyki za zdjęcie w bikini

Gąsiewska pochwaliła się na Instagramie wspomnieniem niedawnych wakacji. Fotografia została zrobiona w kawiarni, a Wiktoria pozowała tam w samym bikini. Po drugiej stronie lady stała dziewczyna w hidżabie. I właśnie w tym tkwi sedno sprawy.

 

Jedna z internautek zapytała wprost.

Nie było Ci wstyd stać prawie nago przy dziewczynie w hidżabie?
Nie, bo budka była na terenie plaży - wyjaśniła Gąsiewska.

Pod tym komentarzem rozpętała się prawdziwa burza. Padają mocne słowa, jednak zdecydowana większość osób stoi po stronie Wiktorii.

A co, ma w swetrze chodzić? Lato jest!
Podobno mamy taką wielką tolerancje. To czemu ja mam tolerować burkę, a ona nie może tolerować stroju kąpielowego?
Można takie pytanie zadać w drugą stronę, czy kobiecie w hidżabie nie jest wstyd, że nosi go na plaży wśród osób w kostiumach kąpielowych? - piszą internauci.

Jak widać, nawet jedno, niewinne zdjęcie może spowodować wybuch afery. Mimo wszystko życzymy Wiktorii udanego wypoczynku!

Wiktoria Gąsiewska popłakała się na planie "Dance, Dance, Dance". Zobacz, dlaczego.

Zobacz wideo

JP