Małgosia z "Rolnik szuka żony" wróciła do formy przed ciąży. Schudła aż 20 kg! Kosztowało ją to sporo wyrzeczeń

Małgosia z programu "Rolnik szuka żony" od jakiegoś czasu jest na specjalnej diecie, dzięki której wróciła do wagi sprzed ciąży. Aby schudnąć musiała odmówić sobie wielu rzeczy.

Małgosia Borysewicz wzięła udział w 4. edycji programu "Rolnik szuka żony". Jako jedna z niewielu osób znalazła w programie prawdziwą miłość. Wyszła za mąż za swojego wybranka Pawła, a pod koniec lutego urodziło im się pierwsze dziecko - synek, któremu nadali imię Ryszard. Rolniczka przez zajściem w ciążę była bardzo szczupła. Dlatego, gdy w dziewiątym miesiącu sporo przytyła, wiedziała, że po porodzie będzie chciała powrócić do dawnej formy.

Małgosia z "Rolnik szuka żony" schudła 20 kilogramów

Gwiazda "Rolnika" pochwaliła się na InstaStories, że od jakiegoś czasu jest na specjalnej diecie, która pomogła jej zrzucić ostatnie nadprogramowe kilogramy po ciąży. Zdradziła też, że choć od dawna prowadzi zdrowy tryb życia, to jednak zrezygnowanie z jedzenia dużej ilości węglowodanów, wcale nie jest dla niej proste i musi walczyć sama ze sobą.

W ciąży przytyłam równe 20 kilogramów. W chwili obecnej wróciłam do wagi sprzed ciąży. Dalszą dietę stosuje dlatego, że chciałabym jeszcze dwa kilogramy schudnąć i przywrócić dawną proporcję – poinformowała Małgosia.

Rolniczka już teraz wygląda rewelacyjnie, ale i tak trzymamy kciuki, żeby osiągnęła swój cel.

Te pary z programu "Rolnik szuka żony" przetrwały. Sprawdź, kto znalazł miłość.

Zobacz wideo

JP