[TYLKO U NAS] Blanka Lipińska teraz wygląda jak petarda, ale kiedyś ważyła 30 kg więcej. Mamy zdjęcia z przeszłości. Nie poznalibyście jej

Blanka Lipińska przeszła spektakularną metamorfozę. Zdobyliśmy jej zdjęcia z przeszłości, kiedy wyglądała zupełnie inaczej. Publikujemy je jako pierwsi.

Blanka Lipińska potrafi rozgrzać show-biznes do czerwoności. I to nie tylko za sprawą swoich książek o tematyce erotycznej, które zostały okrzyknięte polskimi odpowiednikami "50 twarzy Greya", ale również przez odważne wywiady i wyznania. Gwiazda niedawno na swoim profilu na Instagramie pokazała zdjęcie z przeszłości. Poinformowała, że kilka lat temu ważyła 30 kilogramów więcej. Patrząc na jej obecne fotografie, aż trudno w to uwierzyć.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska screen Instagram/blankalipinska

Blanka Lipińska przeszła spektakularną metamorfozę

Pisarka opowiedziała fanom w mediach społecznościowych, jak to robi, że cieszy się szczupłą sylwetką. Okazuje się, że nie sprawia jej to problemu, ponieważ korzysta z różnego rodzaju zabiegów, które pomagają jej utrzymać świetną formę. Jednak kiedyś schudnięcie 30 kilogramów to był wyczyn! Blanka musiała wówczas ostro trenować i trzymać ścisłą dietę. Jak widać, opłacało się pracować nad sobą, co widać chociażby na jej najnowszych zdjęciach.

 

Zdobyliśmy fotografie Blanki z przeszłości (znajdziecie je w galerii na górze strony). Jesteśmy w szoku, ponieważ gwiazda wygląda teraz nie do poznania. Kiedyś mocno eksperymentowała ze swoim wizerunkiem, miała kolczyk w brodzie i kilkanaście kilogramów więcej niż obecnie.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska Plotek Exclusive

Jak widać, Blanka jest przykładem na to, że im jest starsza, tym lepiej wygląda.

Blanka Lipińska chce być rewolucją seksualną XXI wieku. Zobacz wywiad.

Zobacz wideo

Justyna Piąsta

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.